Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális dolog, hogy félek,...

Normális dolog, hogy félek, pedig szeretnék babát?

Figyelt kérdés
Mármint félek a teherbeeséstől, a terhességtől és hogy jó szülők leszünk-e, annyi rosszat lehet hallani. Vagy nem kell gonolkozni ennyit bele kell vágni, bízva abban hog yminden rendben lesz?
2008. nov. 5. 12:39
 1/3 anonim válasza:
nekem is ez volt az érzésem az elsőnél,és minél többet gondoltam rá annál rosszabb lett!!a vége az lett,hogy elvetettem a picit 2 éve.most újra babát várok,és már nem is gondolok ilyenekre.neked is ezt ajánlom,mert a végén depis leszel.mellesleg senki sem születik mintaanyának. remélem össze jön majd a baba
2008. nov. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nagyon féltem! Borzalmasan. Nem csak attól, hogy milyen szülő leszek, hanem attól is, hogy "túlélem-e" a szülést.

Ezeken a dolgokon nem szabad izgulni, mert természetes dolgok. És egyébként is más is megtudta csináli. Az hogy milyen szülő leszel, az apucin is múlik...:) De ha ennyire izgulsz biztos, hogy jó anya leszel...:)

2008. nov. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Amikor elkezdtük élesben csinálni, az elsö alkalom után az elsö gondolatom az volt, - Atya ég, mi van, ha sikerült, mi van, ha terhes leszek? - pedig már mindketten nagyon vágytunk a babára. Most a 7 hónapban vagyok, és hidd el a 9 hónap altt minden rendezöik benned. Nekem az elsö uh után minden kételyem szertefoszlott és csak boldogságot éreztem és azt hogy már kettönkre kell vigyáznom. Ne félj, jön minden magától :-)
2008. nov. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!