Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 hete késik teszt pozitív....

3 hete késik teszt pozitív. Most akkor mi van? Többi lennt

Figyelt kérdés
Sziasztok.lehet tucatkérdés de remélem volt valaki így.3 hete késik.a tesztem egy hét késés után pozitív lett rá pár napra a második teszt is.ma voltam orvosnál aki azt mondta csak sejthető a terhesség holott két hete már pozitív a teszt.elviekben 7 hetes terhesnek kellene lennem.tünetem nincs semmi. most akkor mi van?szeptember 4-én volt meg utoljára 29 napos ciklusokkal aki volt így segítsen kérem

2018. okt. 24. 20:15
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
De akkor sem diagnosztikai jellegű a tapintás. Legalább egy képalkotó "eljárásnak" kellett volna lennie. Ez így nudli
2018. okt. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Már írtam korábban, hogy ultrahangoznia kellett volna őt. Azért válaszoltam neked,mert tapintás után nekem is ezt mondta a doki és ezt írta a papíromra. Annyi kölönbséggel hogy engem át is küldött azonnal uh-ra.
2018. okt. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
utolsó jól írta csak tapintással nézte meg de nem küldött el uhra.se vérvételre.3 hét után nem hiszem hogy ez korai terhesség
2018. okt. 26. 20:30
 24/29 A kérdező kommentje:
szerintem meg fog jönni mert tegnap pisilésnél volt egy kicsi.s még wc papíron igen gyenge lászatja van ha törlöm magam akkor van
2018. okt. 27. 08:55
 25/29 anonim ***** válasza:

Hogy vagy azóta mi a helyzet ?

Ha vérzés van keress fel másik dokit mielőbb esetleg ügyelet !

Az hogy a dokid nem nézett meg attól meg a baba ott lehet , s ha esetleg valami gond van még tudnak segíteni .

Drukkolok

2018. okt. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
szia elmúlt magától.jól vagyok.kedves vagy :)
2018. okt. 28. 07:51
 27/29 anonim ***** válasza:
Szia! Érzel valamit? Szurkolok nagyon!!!!!
2018. okt. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
megjött ma 28 nap késés után.de holnap csinálok tesztet plusz 8-án elmegyek uhra.már nem szeretnénk babát.most lesz egy éves picúrunk
2018. okt. 30. 15:55
 29/29 A kérdező kommentje:
szórakozik ez a sz....r
2018. okt. 31. 11:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!