Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 hete késik teszt pozitív....

3 hete késik teszt pozitív. Most akkor mi van? Többi lennt

Figyelt kérdés
Sziasztok.lehet tucatkérdés de remélem volt valaki így.3 hete késik.a tesztem egy hét késés után pozitív lett rá pár napra a második teszt is.ma voltam orvosnál aki azt mondta csak sejthető a terhesség holott két hete már pozitív a teszt.elviekben 7 hetes terhesnek kellene lennem.tünetem nincs semmi. most akkor mi van?szeptember 4-én volt meg utoljára 29 napos ciklusokkal aki volt így segítsen kérem

2018. okt. 24. 20:15
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Nekem 5 nap késés után lett halvány pozitív a teszt, 1 hét múlva mentem orvoshoz, addig is tesztelgettem és végig pozitív maradt, erősödött szépen. 4 hetes terhességet állapított meg a doki ultrahanggal, lászott a petezsák.

Menj el egy másik orvoshoz, aki megnézi ultrahangon.

2018. okt. 25. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
47%
Korábban is teszteltél és negatív volt, vagy csak egy hét késés után teszteltél először? Ha korábban negativ volt, akkor igen lehet később volt peteérésed. De mindegy is, uh nélkül nem is értem hogy mond ilyet...
2018. okt. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
sziasztok köszönöm az eddigi válaszokat.utolsó direkt nem teszteltem csak egy hét múlva.volt hogy öt napot késett.akkor teszteltem az ötödik reggel de megjött.így inkább vártam a teszttel.
2018. okt. 25. 08:05
 14/29 A kérdező kommentje:
11/13 nem mertem olyan korán tesztelni mert volt már hogy késett de megjött inkább vartam
2018. okt. 25. 08:07
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
A doki biztos úgy gondolta hogy korai a terhességed ahoz hogy látható legyen, bár ettől függetlenül meg kellett volna ultrahangoznia és maximum ha nem lát semmit visszahívnia egy hét múlva, nem ránézésre eldönteni hogy hol jár a terhességed.. Én tuti néznék egy másik orvost. Nekem pl azt mondta a doki, hogy 5 hét körüli lehet (menstruáció szerint), de azonnal átküldött uh-ra és ott derült ki hogy már 7 hetes, volt szívhangja is.
2018. okt. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
15/15 köszönöm :)
2018. okt. 25. 08:47
 17/29 anonim ***** válasza:

Szia !

Most akkor a doki nem csinált ultrahangot ?

Elég érdekes , én 5het pár naposan voltam először akkor is vizsgált s 2het múlva mar szivhang is volt .

Szerintem biztos ott van a kicsi :)

Nyolcadika nincs olyan messze , türelem ( ez tudom ilyenkor nehéz ) !

2018. okt. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
utolsó NEM! Nem is értem 3 hetes késésnél nem csinált illetve hogy lehet korai terhesség.igen addig csak kibírom
2018. okt. 26. 08:28
 19/29 anonim ***** válasza:
Számomra a legérdekesebb az egészben hogy az orvos leírta hogy "grav jellegű uterus" ami azt jelenti hogy terhességre utal/jellege van a méhnek. Ha nem csinálta ultrahangot ezt honnan is tudná? Anélkül nem írhatná le ezt, hisz így ez nem hiteles.
2018. okt. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Tapintással megállapította, hogy a szokványosnál nagyobb és puhább a méhe.
2018. okt. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!