Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez volt a 3. próbálkozásunk...

Ez volt a 3. próbálkozásunk babaügyben. Nem sikerült a menszim megjött, de olyan furcsa. Miért lehet ez? Menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
Biztos nem vagyok terhes mert a mensim előtti napon csináltam tesztet , negatív lett. De a havim olyan furi, darabos és nyálkás. Sokszor egész nagy darabok jönnek ki belőlem.-bocs- Ilyen vérzésem még nem volt, tampont sem tudok használni, csak betétet. Tudom, hogy nem közvetlenül ebbe a kategóriában tartozik, de lehet összefüggés a babaprojektel?
2008. nov. 5. 09:04
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, és a színe, majdnem fekete. Ma vagyok a második napon.
2008. nov. 5. 09:13
 2/4 anonim ***** válasza:
Én mindenféleképpen azonnal elmennék orvoshoz.
2008. nov. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez semmi komoly probléma, nekem is szokott lenni néhány alkalommal! Ezek a darabok, csak vérrögök, amik a méh nyakfalról jönnek le, vagyis vastag a méhnyakfalad! Ezt vedd ugy hogy jobb ha kijön, és tisztul a méhed is egyúttal! Ilyenkor tényleg nem jo a tampon! Ettől nem kell félned!!!
2008. nov. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a választ! És ha vastag a méhnyak falam, annak van vmi hatása a teherbeesésre?
2008. nov. 6. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!