Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7-én nem kéne megjönnie. Fáj...

7-én nem kéne megjönnie. Fáj mindenem, lehet baba?

Figyelt kérdés
Sziasztok!7-én nem kéne megjönnie...Kérdezem, ha kicsit érzem a menstruációs jeleket, de a mellem nagyon fáj,hasamba is érzek valamit, hányingerem is van, és a hőm 37 fölött van akkor lehet baba?
2008. nov. 5. 08:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, lehet! Én ugyanígy vagyok, 7-re nem várom, 37,1 a hőm, nekem égnek a melleim és mensis görcseim vannak! Ezen kívül eszek, de durván! Pedig csak 47 kilós vagyok, de többet eszek mint aki 90. Szorítok neked is! Szerintem tesztelj 7-én, ha nem jön meg! Én meg szerintem már ma tesztelek, mert nekem a pé-m előbb volt. Majd írj, hogy mizu!
2008. nov. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia 7-e!Én elég rosszul vagyok, nem tudom mi lesz de azt hiszem hétfőig várok a a teszteléssel.Viszont írj nekem ha teszteltél, az eredményre kivi vagyok.Drukkolok.Tudsz küldeni e mailt is, ha van kedved...Egy kalappal!
2008. nov. 5. 09:40
 3/3 anonim ***** válasza:
csatlakozom, én is 7re vagyok "kiírva" mensiügyileg és a tüneteim ugyanazok, mint Nektek. De sok sikertelen hónap után én még nem reménykedek, mert a mensis tünetek gyakorlatilag ugyanolyanok mint a kismamások. Szval sztem csak a kimaradás utáni napokban érdemes elkezdeni a tesztelést költséghatékonyság miatt is:-) Drukkolok!
2008. nov. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!