Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Úgy szexeltünk, hogy nem volt...

Úgy szexeltünk, hogy nem volt rajta óvszer úgy 2 percig, utána felrakta, terhes lehetek?

Figyelt kérdés
18L
2010. jún. 24. 12:37
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Van rá esély.
2010. jún. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Lehetsz.Tesztelj.
2010. jún. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Esély van rá.
2010. jún. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
ha nem élvezett beléd, akkor kis esélye van. de hogy minek engedted neki, h óvszer nélkül kufircoljatok(még ha 2 percig is) én nem értem... 18 éves vagy, legközelebb gondolkozz, mielőtt cselekszel!
2010. jún. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem élvezett belém,csak a gumiba
2010. jún. 24. 12:46
 6/10 anonim ***** válasza:

Az tök mindegy!

Már az előváladékban is lehetnek spermiumok,

amik megtermékenyíthetik a petesejtet (egy ezred másodperc alatt).


18 évesen azért ezeket már illene tudni!


Szóval lehetsz terhes, 2 hét múlva tesztelj! Ja, és kicsiit olvass utána, hogy hogy készül a kisbaba...

2010. jún. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%

Valaki pont tegnap írt egy nagyon frappáns választ egy hasonlóan okos kérdező hasonlóan lrett ls okos kérdésére, őt is idézve: mivel az előváladékben is vannak spermiumok (amiből lesz a kisbaba) ezért baromira mindegy hogy meddig van bent és hogy mozog és süt-e a nap, a lényeg hogy bent van mindenféle védekezés nélkül, tehát IGEN, teherbe is ejthet.

Bődületes hogy minden napra jut egy védekezés nélkül szexelő párocska aki aztán ír a netre hogy "lehetek terhes?" mi a fenének tanítanak a suliban biológiát manapság nem tudom.....

2010. jún. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy ahhoz van eszed, hogy szexelj, de az elméleti részével meg nem vagy tisztában. De úgy látom, a fiúd is hiányzott a biológia óráról, nem csak te. Felelőtlenek vagytok.
2010. jún. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Nyugi, nagyon kicsi rá az esély, és ne vedd fel a rossz indulatú válaszokat! Az előváladékban lehet spermium, de nem feltétlenül. Legközelebb figyeljetek erre is, de szerintem nem lettél terhes! Biztonságosabb, ha a behatolásnál is rajta van az óvszer, de mi évekig védekeztünk óvszerrel úgy, hogy pár perc után tette fel a párom. És soha nem volt gond. Ezzel nem bíztatni akarlak erre, csak kicsit megnyugtatni, mert mindenki olyan baromira okos itt, és mindig olyan tutin védekezett... Ami tuti nem igaz. Amikor nem védekeztünk, mert terhes akartam lenni, egyből sikerült a baba.
2010. jún. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2010. jún. 25. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!