Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tüdőszűrés árthat a babának?

Tüdőszűrés árthat a babának?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy most készülök dolgzni és kell hozzá egészségügyi kiskönyv, ma kell mennem tüdőszűrőre, 9-én nem kéne megjönnie és ha esetleg babás vagyok, félek, nehogy emiatt legyen gond! Szombaton meg már dolgoznom kell és anélkül nem mehetek. (Eü kiskönyv)Mit lehet tenni? Ha esetleg babás vagyok, akkor a 40 hetet tuti végigaggódnám, hogy minden rendben lesz e!
2008. nov. 5. 07:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyfajta röntgenvizsgálat. Sajnos árthat, ha babás vagy.
2008. nov. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg sem csinálja az assszisztens, ha terhes vagy. Ilyenkor van valami kiegészítő megoldás, hogy ne kelljen röntgen, de dolgozhass is. A munkahelyen persze ekkor ki fog derülni, nem tudom a főnököd hogy viseli majd. Remélem emiatt nem rúg ki.
2008. nov. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a váaszokat, nem rúg ki, az biztos! Ilyen hostess meló, a második terhességemnél is dolgoztam 4 hóónapig, viszont most nagyon meg vagyok ijedve, hogy mit lehet tenni! Akkor megbeszélem a háziorvosommal, hogy tüdőszűrő nélkül is megcsinálja az eü kiskönyvemet, remélem, hogy belemegy!
2008. nov. 5. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!