Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Öklendezés lehet terhességi...

Öklendezés lehet terhességi tünet?

Figyelt kérdés
Egy nap van hátra a nemvártig,es már 3 napja folyamatosan öklendezem. Mas tünetem nem igen van csak olyan mintha mindjárt megjönne.Remelem baba van a dologban !Volt masnak is ilyesmi tünete?
2018. okt. 12. 10:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
45%

Nem hallottam még ilyet. De hogy érted hogy öklendezel? Hajolsz a budi fölött és úgy teszel mintha mindjárt hánynál?

Amúgy ha egy nap van a nem vártig, holnap reggel már ellőhetsz egy tesztet.

2018. okt. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%

Ha van tunet, akkor tesztelhetsz, hisz a hormon okozza a tuneteket, amit ilyenkor a teszt is kimutat mar.


Szerintem osszeszedtel valami virust...

2018. okt. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Én ugyanígy vagyok. 3 napja kesik. Teszt negatív...
2018. okt. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

nekem hányingerrel, émelygéssel társult az émelygés...de csak a 6.héttől jött elő

Kimaradt menzesznél csak 2 csík volt, semmi egyéb szokatlan tünet :D csak ami alapból szokott menzesz előtt lenni

pl.falasroham,mellfájdalom

de 6.héttől mindkettő terhességemnél a 15.hétig éjjelnappal szenvedtem

2018. okt. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
*az öklendezés émelygéssel és hányingerrel társult :D ezt akartam írni
2018. okt. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nyugodtan tesztelhetsz akar ma is
2018. okt. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
28%

Szerintetek mi okozza a terhessegi tuneteket, ha nem a hcg?

Aki tuneteket produkal, ott a teszt is ket csikos. Ezen kar vitatkozni...

2018. okt. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hát csajok Tesztel még várok majd ha nem jön meg. Ugy igazan mas tünet nincs.neha neha gorcsor a hasam es a melleim erzekenyek egy kicsit. De mensi elott maskor is volt hasonlo. Csak nem tudtam hova tenni ezt az öklendezest. Igen kicsi hanyinger ramjön a semmibol es elkezdek öklendezni.de akkor lehet telleg vlmi mastol :( remnenykedtem hátha masnak is volt hasonlo es babás lett :)
2018. okt. 12. 12:25
 9/16 anonim ***** válasza:
62%
Émelygést magas progeszteronszint is okozhat, mi van, akinek csak a menzeszt jelzi (sajnos van, ki hány is az első napokban). De ettől még lehet terhesség jele is - csak egy teszt tud válaszolni.
2018. okt. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ahoz magasabb pogreszteronszintnek kene lennie, mint ami ciklus elott van...


En sokszor volt, hogy hanytam menstruacio elso, masodik napjan, de a gorcsoktol!


A kerdezo benyelt valami patogen virust...

2018. okt. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!