Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogigátló szedése után (6-7...

Fogigátló szedése után (6-7 év) normális, hogy kimarad a soron következő mensi, illetve alhasi görcseim vannak?

Figyelt kérdés
Vagy ez már terhesség?
2008. nov. 4. 14:52
 1/9 anonim válasza:
100%
Én 9 évig szedtem és semmi nem változott napra pontosan jött meg utána is.Görcseim csak menses alatt voltak gyógyszer abbahagyása után.
2008. nov. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Nekem is így volt, azt mondta a doki, hogy 3 hónap alatt vissza kell álljon, utána lehet gond.
2008. nov. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én 8 hónapig szedtem, és után 8 hónapig nem jött meg egyszer sem!

Alhasi görcs viszont a 8 hónap várakozás alatt _folyamatos_ volt!

Úgyhogy ezek után én nem lepődök meg semmin...

2008. nov. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mióta tart, mert nekem 2 év abbahagyás után amikor már vertem a 4. doki asztalát, mert nem lettem terhes, végre megállapította, hogy miért, mert kialakult a PCO-s, pedig előbb kellett volna megvizsgálni..

És akkor kaptam gyógyszert most terhes lettem és ...szóval megoldható csak szólni kell, de ha még csak most hagytad abba, akkor lehet a sima mellékhatás miatt.

Várj pár ciklust!

2008. nov. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
a hasam kb 2 hete görcsöl és nyomásra érzékeny
2008. nov. 4. 15:29
 6/9 A kérdező kommentje:
ez amúgy normális ,hogy nem jön meg? Mikor forduljak orvoshoz? Mi van ha mégis baba? mikor teszteljek?
2008. nov. 4. 15:31
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én vagyok az, akinek 8 hónapig nem jött meg. Én azt csináltam, hogy havontateszteltem egyet. Így előbb-utóbb kiderült volna, ha baba van.

3 hónapot várj, addig az orvos sem bolygat, de ha addig nem jönne meg, akkor menj dokihoz!

Sajnos, azt kell, hogy mondjam, hogy 3hónap kimaradást normálisnak kezelnek, sőt van olyan orvos, aki 6 hónapot is. (persze gyógyszer abbahagyása miatt)

2008. nov. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is ez van, kb. 5 éve szedek fog.gátlót és most 1 hónapja abbahagytam, azóta semmi mensi, de görcsök annál inkább. :(

2008. nov. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi, mindenkinek a válaszokat
2008. nov. 5. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!