Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A tüszörepesztö szurit hova...

A tüszörepesztö szurit hova adják? És milyen esetben adják? Nekem nem mondta a doki hogy kell, clostit szedek. Most jön a 3. havim. Vagyis remélem nem. !

Figyelt kérdés
2008. nov. 4. 13:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia én derékba kaptam. A harmadik Clostis hónapban mi inszeminációra mentünk, nekem emiatt adták.

Olvastam itt olyat, hogy egyes dokik sima Closti szedés mellett is adnak be, ha látják az UH-n, hogy elég nagy a tüsző. De lehet, hogy azoknak a hölgyeknek nem volt spontán tüszőrepedésük, tehát biztosat nem mondhatok.

Egyébként horrorisztikus ára van, egy csomagban 3 ampulla és 10ezer forint, legalábbis a Choragon. És lehet, hogy az első beadása után a többire nem is lesz szükség, nálunk is ez volt... Itt vagyok 8 hetesen, és egy darabig nem lesz szükségem a maradék kettőre...

2008. nov. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Elző vagyok, csak a lényeget hagytam ki: szóval azért, mert Clostit szedsz, nem kell feltétlenül tüszőrepesztő

tehát ne aggódj :)

2008. nov. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Te adod be magadnak egy tollszerű készülék segítségével a hasadba. Szinte nem is lehet érezni, a tű nagyon pici és vékony, és a zsírszövetbe kell adni.

Nekem sajna a Closty kevés volt, én Puregonnal lőttem magam. Az is kevésnek tűnt, de most van egy 9 hós lánykám.

Sok sikert! Szorítok!

2008. nov. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló vagyok: Bocsi, kevertem. Az a peteérést segíti, amiről beszéltem.
2008. nov. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm csak furcsállottam az e havi napjaimat.25-ös tüszöm volt és nem éreztem fájdalmat ama bizonyos napokon.Nem tudom hogy tutira megrepedt-e.Kicsit messze van az orvosom és nem tudok minden pici dologgal oda menni.Köszönöm.
2008. nov. 4. 14:04
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is kaptam Clostit, és mellé egy tüszőrepesztőt is, nekem a faromba adták! Egyszerre mind a 3-mat,na akkor jött aztán a majdleszakad a has,és mindjart megjön, meg minden nyavalya! Ez tartott nagyjából 3 napig! Én pregnylt kaptam, ebben is 3 ampulla van, ez nagyjábol 6000 ft körül van! Sajnos a baba nem jött össze, de azóta máshol van a probléma! Sok sikert!
2008. nov. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én is clostyt szedtem 2 szemet 5 napig, aztán a 17.ik napon kaptam Ovitrelle (3000 Ft) tüszőrepesztő szurit amit a hasamba kaptam de egyáltalán nem éreztem, aztán másnap volt az inszem. Most vagyunk 10 hetesek, sok sikert!
2008. nov. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én is Choragont kaptam , 2 ampullát egyszerre, és a fenekembe kaptam! Closty mellé adta az orvosom, 10.000 forint! 24 mm-es tüszőt repesztett, de sajna nem lett terhesség belőle! Most vagyok a köv. Clostys hónapon, majd meglátjuk, mi lesz ebben a hónapban! Sok sikert, kitartást!
2008. nov. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi
2008. nov. 4. 21:37
 10/10 Izraelita válasza:

Sziasztok!


Nem tudom hogy jó helyen járok-e

Én 18 éves vagyok és még nem jött meg a menstruációm!

most Choragon injekciót használok és eddig 2 ampulla elfogyott és még semmi változás

Nemtudom ha tudna valaki segíteni felvilágosítást tartani kérem segítsen

még a mellem sem nő egyáltalán mi lehet a probléma?

mikor kezdene hatni a gyógyszer?

Köszönöm![/url]

2012. júl. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!