Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik a legmegbízhatóbb...

Melyik a legmegbízhatóbb terhességi teszt, és mennyibe kerülnek?

Figyelt kérdés
2008. nov. 4. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Szia!

Ezen az oldalon találsz egy csomot én a GABRIEL TERHESÉGI tesztet vettem.

[link]

2008. nov. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

szio, nekem is a gabriel mutatta ki, nonszensz, hogy a haromszor olyan draga meg a kontrolcsíkot se mutatta (pedig nem rontottam el semmit, volt rutinom)


igazabol szerintem barmelyik tesztet vehetsz, en azokat a teszteket ajanlom, amit csak 5 masodpercig kell pisibe tartani, vagy pedig le kell pisilni, esetleg ilyen kis szemcseppentovel kell pár cseppet odacseppenteni. vannak olyan tesztek, amiket percekig (!) kell a pisibe tartani, na olyat veletlenul se.


a masik amit javaslok, hogy több tesztet vegyel, mert ha pozitiv, akkor kelleni fog még egy, hogy elhidd :)) ha meg negativ, es olyan gyanud van, hogy tul koran probaltad, akkor jol jon .


Reggeli elso pisi ajánlott, bar soknal irjak, hogy jo a delutani is, a reggeli pisikben van a legtobb hormon (majd a védőnő is ilyet fog kérni )


remelem nem hagytam ki semmit :)

2008. nov. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ. pregiomaxal teszteltem de nem merek hinni neki, ezért érdekelt a dolog, hogy melyik a legmegbízhatóbb. ma rohanok is a patikába, mert már nagyon kívűáncsi vagyok. remélem nem csalt meg amivel teszteltem.
2008. nov. 4. 12:57
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Szia! Nekem a Clearblue teszt vált be.
2008. nov. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a Med-Lab-ot használtam és még egyszer sem tévedett , már a mensi előtt 2 nappal kimutatta a terhességet .
2008. nov. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!