Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elsö hónap élesben összejöhete...

Elsö hónap élesben összejöhetett a baba?

Figyelt kérdés
Párommal babát szeretnénk. Oktober3 volt meg utoljára a menstruáciom.És 3 hete kezdtük élesbe.Még nem jött meg . babás vagyok??Sikerülhet ilyen hamar?Vasárnap reggel teszteltem negativ lett.Semmi elöjele hogy megjönne a menstuáciom.
2008. nov. 3. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne jöhetne össze. Nekem kétszer is sikerült. :) Remélem neked is.
2008. nov. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
lehet bizony!!! nekem is ugy volt szept. be megeskudtem a ferjemmel es mar a kovetkezo honapba nem jott meg:)) a lanyunk mar bennem volt!!:)
2008. nov. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is elsőre sikerült. Mi úgy terveztük, hogy a lakodalom előtt már próbálkozunk, mert 3-4 hónaposan pocakkal még oké. Hát úgy is lett, 16 hetes pocakkal roptam.
2008. nov. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindkét kislányom elsőre sikerült, csak gondoltunk egyet, nem is beszéltünk róla, miután azt megbszéltük, hogy szeretnénk, nem is nézegettem magam, nem hőmérőztem, meg semmi, csak kimaradt a mensi és poz. lett a teszt!
2008. nov. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is elsőre sikerült a kislányom ! Most viszont 1 év élsben akciózás sem hozza a kistesót :(

Egézsséges pároknál is 20% az esély a teherbeesésre sajnos.

2008. nov. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha akkor voltatok pont együtt amikor a peteérésed volt vagy utána 1-2 napon belül akkor lehetsz. Nekünk az első véletlenül csúszott be Gergely bácsi naptára megtréfált később volt vagy plusz 1 peteérésem volt:)) már 10éves a gyümölcse:)), és a második is aki 4 hónapos véletlen sikeredett:)) ő meg előbb fogant mint ahogy peteérésemnek kellett volna lenni.

Úgy hogy hajrá, mindent bele.

Egy jó tanács nem szabad görcsösen akarni, mert akkor nem fog összejönni.

Egy nő megérzi amikor babás lesz, én megéreztem mind a kettőnél amikor még csak együtt voltunk a párommal, hogy ebből baba lesz az is lett:))

egy 10 éves és egy 4 hónapos baba anyukája

2008. nov. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Még mindig nem jött meg a menstruácio és elégé görcsölök és reggel is teszteltem negativ lett.Várjak még a dokival?
2008. nov. 5. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!