Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most nov. 1-én voltam a...

Most nov. 1-én voltam a 14.-én napon és reggel a wc papíron volt egy kis véreskés nyúlós valami, ami csak akkor volt megfigyelhető. Volt-e peteérésem?

Figyelt kérdés

Hőgörbét vezetek, ami eddig így alakult:

[link]


2008. nov. 3. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy néz ki hogy 1-jén vagy 2.-án lehetett peteérésed , és a vérzés lehet emiatt is egy picit, de lehet hogy a nőgyógyászati látogatásod megpiszkálta a méhed és ezért vérzik picit! Sok sikert!
2008. nov. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem 30.-àn volt a peteèrèsed.Akor sett le a ho ha jol làtom.1-2.àn màr magas volt a hod.az màr a peteèrès utàn kovetkezik be!
2008. nov. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hàny naposak a ciklusaid?Elozzo voltam.
2008. nov. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Átlagban 22-24 nap között szokott megjönni, de az utolsó 30 napos volt. Nemrég voltam dokinál és azt mondta, hogy nincs semmi gond elfogadható ez a hosszúság.
2008. nov. 3. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!