Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mindig szerettem volna 2....

Mindig szerettem volna 2. babát is, de xanax mellett nem vállalhatom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem volt testvérem, mindig azt mondtam nekem legalább 2 gyerekem lesz. Most van egy gyöngyörű 4 éves kisfiam, AKIT imádok. Sajnos xanaxot kell szednem a folytonos szorongásaim miatt. Mellett pedig szóba sem jöhet a terhesség. Tanácstalan vagyok, gyakran szomorú.
2010. jún. 21. 14:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Xanax mellett???!!! ezt ugyan ki mondta neked?! ez baromság!


ugyan, kérdezd már meg a nőgyógyászodat! simán vállalható a terhesség!

2010. jún. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, megkérdeztem több orvost is, köztük genetikust akik javasolják a gyógyszermentességet terheség alatt. Főleg xanax mentességet.
2010. jún. 21. 14:57
 3/9 anonim ***** válasza:
És a sanaxról nem próbálsz meg leállni??
2010. jún. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De igen. MOst szeretnék csak nem olyan egyszerű!
2010. jún. 21. 15:42
 5/9 anonim ***** válasza:

akkor viszont a xanaxot kell kiváltani, pl. seduxenre. azt pl. lehet terhesen szedni, nekem is kellett egy időben szednem.

figyi, nehogymár sz.ros nyugtatók miatt ne ess teherbe!

a 0.25ös xanax szinte semmi.

2010. jún. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a 0,25-ös frontint szedtem egész terhességem alatt, az első perctől kezdve. Teljesen egészségesen született a kisfiam! Mondjuk én levittem az adagomat napi 1szemre, csak este kellett bevennem. Nagyon nagyon nehéz volt, mert a szervezet hozzászokott, 2hónapba telt mire a napi egyet megszokta a szervezetem...
2010. jún. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Második vagyok, bocs nem megbántani akartalak, csak kérderztem, anyám is szedte anno, de le tudta tenni, tudom, hogy nehéz, de ne hogy már egy sz.ros gyógyszer miatt ne legyen gyermeked.
2010. jún. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem mindenképpen fordulj orvoshoz a gondoddal. Biztosan van megoldás.

Tudom, könnyű kívülről okosnak lenni, de esetleg megpróbálkozhatnál pszichológushoz elmenni, és mellé valami természetes nyugtatót szedni.

2010. jún. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen a pszichológus is folyamatban van. Sajnos sok gyógyszerérzékenységem is van, így a hova és a valeriana is ki van zárva. Nem bírtam őket szedni. Marad a Sedatif Pc de az nagyon gyenge a xanax után. Mindent megpróbálok magam és egy újabb gyerek érdekében.
2010. jún. 22. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!