Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? November 5....

Terhes vagyok? November 5. -én nem kellene megjönnie.

Figyelt kérdés
November 5.-én nem kellene megjönnie.A melleim érzékenyek,a hasam fájdogál,pici folyásom van és pár napja ég a gyomrom(pedig nem ettel olyat amitől éghetne)Ilyen tünetekkel lehetek terhes?Még 2 nap van a mensiig.
2008. nov. 3. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy terhes vagy, de sajna így elég korai lenne bármit is mondani. Tudom, hogy ezzel nem vagy előrébb, de meg kell várnod a mensidet.
2008. nov. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
várd meg a menszi napját és ha nem jön meg akkor tesztelj!a tünetek igenis meg nem is lehetnek babás tünetek de az ember néha már saját magának képes bemesélni hogy ezek azok a dolgok.biztosat csak az orvos mond ill.a terhességi teszt.ne éld bele magad,mindenféleképp várd meg az 5.ét.sok szerencsét
2008. nov. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!