Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehet az, hogy ultrahango...

Hogy lehet az, hogy ultrahangos látszik, a teszt pedig iszonyú halvány?

Figyelt kérdés
Ma vagyok 4 hetes terhes, azaz mostanában esedékes a mensim. Elmentem dokihoz, mert reggel volt egy icipici rózsaszín a wc papíron. Megnézett, 6 mm petezsak látszik. Tegnapi digitális clearblue pozitív. Ma x epil és facelle extra halvány pozitív, Gábriel negatív. Ha már látszik a petezsak, nem kellene sokkal erősebb teszteknek lennie?
2018. aug. 23. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Esetleg rossz lehet az anyagkiválasztás a szervezetedben ami azt jelenti hogy a hcg kevesebb mértékben mutatkozik a pisiben, ezt majd a terhesség alatt érdemes lenne kideríteni


De sajnos az is lehet hogy elhaló félben lévő terhesség, azaz csökken a hcg és azért egyre halványabbak a tesztek!


De az is lehet hogy ilyen alkat vagy, nekem a 9. Hétig negatívak voltak a tesztek, utána lett csak pozi pedig a hcgm az egekben volt vérvétel alapján!



Ha meg akarsz nyugodni, kétnaponta, pl pénteken és hétfőn menj el bhcg mérésre vérvételi laborba. Ha duplázódik az érték akkor minden rendben.


Addig pihenj, magnézium folsav és remélem kaptál progi pótlót!


Minden jót!

2018. aug. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, kaptam progeszteront, szedem is. Nekem ő 3.baba lenne és az első kettővel mindig szépen mutatta a teszt, elég hamar. Remelem most sem lesz másként.
2018. aug. 23. 13:57
 3/5 A kérdező kommentje:
Mármint úgy értem, hogy 1-2 nap múlva full pozi lesz, akkor megnyugszom. Elvégre még csak ma van a nemvárt napja, de 1-2 nappal sztem később fogant. Viszont akkor meg hogyhogy látszik UH-n?
2018. aug. 23. 13:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Rendben, progi pótlás jó, gondolom a gyerekek mellett nem lehet ugyanugy pihenni, de próbáld meg az is segít.



Nekem is látszott már minden beleértve az embriót is mire pozi lett a teszt :D fene tudja miket produkál az emberi test.


Szerintem nem érdemes a teszttel bíbelődni, egyből elmész vérvételre és ki is derül. Ha emelkedik a hcg akkor jön a babó, ha csökken a hcg akkor meg meg fog jönni.

2018. aug. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos olyan helyen lakom, ahol napokat kell várni egy nyomorult vervetelre. Magánt próbálok keresni, de itt a városban tuti nincs.
2018. aug. 23. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!