Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Október 13.-án meg jött...

Október 13.-án meg jött időre! de kevesebb volt, mint szokott. Két napig véreztem, utána meg csak barnáztam!Lehet, baba van a dologban?

Figyelt kérdés
Azóta majd nem minden nap estére rám jön az émelygés és ég az arcom, hányingerem van!Fáradékony vagyok és nagyon ingerült!Alig eszek és mégis hízok!Olyan mint ha fel lennék puffadva!
2008. nov. 3. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehetséges, szerintem tesztelj és írd meg az eredmény!

Bia:)

2008. nov. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi!oké

de nem merek tesztelni!

2008. nov. 3. 13:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Pedig kéne, mert nekem a második terhességemnél ugyanez volt. Két napig tartott, július 3-án jött meg és 5-én már semmi. 24-én poz. volt a terhességi tesztem. Szóval már az előző hónapban teherbe estem. Szerintem nyugodtan próbáld meg, legalább nem leszel kétségek között.
2008. nov. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazad van!Elmondanád te éreztél e valamit?Ezek olyan babás tünetek?Vagy nem feltétlenül?A mellbimbóm olyan mint ha meg lenne duzzadva és eres!Remélem nem csak bebeszélem!
2008. nov. 3. 13:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Az erek nagyon jó jelek:) Tényleg tesztelj, nincs mitől félni!

Bia:)

2008. nov. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszoló vagyok, szerintem ezek elég babás tünetek. Nekem is esténként égett a gyomrom, én mindig est voltam rosszabbul, egész nap semi bajom nem volt, nem volt hányingerem, nem fájtak a ciciim,nem is nőttek semmit. Nem jártam sűrvebben pisilni, meg semmi. Nem volt folyásom sem. És egyébként biztosan előbb fogant meg, mert a doki igaz, hogy úgy számolta hogy július 3 volt a mensi első napja és április 9-re voltam kiírva, de a 17.héten megmozdult és 3 héttel előb meg is lett. ( majdnem 4 kilós baba én meg 55 kiló.) És egyébként azért csináltam meg a tesztet előb, mert nekem is gyanús volt, hogy más volt a mensim, meg egy olyan női megérzés volt még bennem, hogy tuti az vagyok! És bejött! Egyébkét most a 3. babával meg kínlódok, mert nagyon nem akar összejönni, úgyhogy átérzem a te helyzetedet is, hogy félsz a csalódástól!
2008. nov. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!