Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nem várt mensi előtt 3...

A nem várt mensi előtt 3 nappal valós eredményt mutathat a teszt?

Figyelt kérdés
CSütörtökön kellene megjönnie. Elég furcsán érzem magam.Már kb. másfél hete szédülés, alhas görcsök, fehérfolyás, hányinger,..stb. Nem biztos, hogy baba lesz, de már nagyon kíváncsi vagyok. Korai még a teszt?
2008. nov. 3. 07:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem várd meg a napját és utánna tesztelj ha nem jönne meg!Én nekem 2 napja késik de nem merek tesztelni!
2008. nov. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok!Szeretnéd ha baba lenne ugye?Nagyon drukkolok neked!
2008. nov. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen! Próbálkozunk a férjemmel, de még csak három hónapja. Szeretnénk babát. :) Becsülendő a türelmed! De ha neked nem jött meg, akkor (úgy tudom) már érdemes csinálni tesztet.:)
2008. nov. 3. 08:24
 4/7 anonim ***** válasza:
szia!1-ső 2 vagyok!igEN tudom csak félek a negatív teszttől!Majd irj ám hogy mi lett az eredmény!Jo?
2008. nov. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mindenképp várd meg a nem várt menszi napját és utána tesztelj.sok szerencsét
2008. nov. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Grófházy ***** válasza:
én gondoltam,hogy valaki lehet a dolgoban,de nem mertem én sem tesztelni.A nemvárt mensi napján viszont megmutatta magát :)
2008. nov. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Merjetek tesztelni, legalább nem rágódtok tovább a dolgon. Nem szabad magad beleélni és akkor nincs csalódás:)

Tapasztalatból mondom, tanultam az esetekből!

Bia:)

2008. nov. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!