Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Álitólag a doki szerint...

Álitólag a doki szerint Domináns tüszö (24-mm-es van a bal petefészkembe. Az apró hasszurkán kivül nem érzek semmit. Az ovu tesztem negativ. (3 napja) Akkor mi van?

Figyelt kérdés
2008. nov. 2. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem ugyanilyen tüszőre azt mondta a doki,hogy soha nem fog kilökődni és abból lesz a ciszta.Vagyis már az sajna.
2008. nov. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A ciklusod hanyadik napján mondta ezt a doki? Én hallottam illetve olvastam már itt olyat, hogy az is előfordulhat, hogy a két tesztelés között történik meg a peteérés és akkor a teszt nem mutatja ki. Egyébként a hasszurka nem jelezheti a peteérést?

Az első válaszadótól kérdezném, hogy ha nem reped meg a tüsző, akkor ott marad és ciszta lesz belőle? Vagy repedés nélkül felszívódhat?

2008. nov. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves második válaszoló!


Nekem most írtak rá gyógyszert és reménykedek,hogy felszívódik tőle,mert ha nem,tovább szívja magát vízzel és műtétileg leszívatják.Ennyit mondott ma a doki.


első voltam

2008. nov. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!