Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Closti tabit szedtem menszesz...

Closti tabit szedtem menszesz 3. napjától a 7.-ig. Elvileg ma van a 14. napom (p.é.) de néha szúrkál a petefészkembe jobb ill. balba de nem olyan erősen. Mitől lehet ez, talán sikerült összehoznunk a babót? Ami azt illeti már nagyopn szeretnénk.

Figyelt kérdés
2009. jan. 19. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
A tüneteidet akár a Closti is okozhatja, illetve akár sikerülhetett is baba, bár ilyen korán szerintem abból még nem igazán lehet semmit érzékelni. Tudtommal a Clostit Uh követéssel illik alkalmazni, nézni szokták, hogy érett-e tüsző, illetve megrepedt-e.
2009. jan. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Még csak mostanra értek meg a petesejtek, tehát csak azt érzed. Én minden hónapban closti nélkül is elégé érzem a peteéréskor, szúrkál hol a jobb hol a bal oldalt, megjövősen fáj a hasam. Neked a clostinak volt valami mellékhatása? Azért kérdezem, mert 5 napja minden reggel 36,7 a hőm. Eddig gyógyszer nélkül peteérés előtt 36,4-36,5 volt utána 36,8-36,9. A closty tájékoztatóján rá van írva, hogy bifázisú hőmérsékletet okozhat, de az milyen?
2009. jan. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is ma van a 14. napom és én is szedtem closty-t. ma megyek uh-ra és majd a doki mondja a további tehendőket. Bízom benne hogy hamar összejön a baba, szorítok neked is! :))
2009. jan. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!