Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baba? 3 napom van még a...

Lehet baba? 3 napom van még a nem várt mensiig! De sokat fájdogál, szurkál a hasam! Néha elmulik, de legtöbbet fáj! A hőm fent van! Van esély babára?

Figyelt kérdés
2008. nov. 2. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen ezekkel a tünetekkel esélyes lehetsz! Akár most is tesztelhetnél már, meg lehet, hogy kimutatná, ha igen, de jobb megvárni a napját! Minél erősebb vonalat látsz, annál jobb érzés! Nekem az első alig-alig volt látható, s elég bizonytalan is voltam. de aztán a következő már jól látható volt, és csodás érzés! Megéri várni, mint aztán azon agyalni, hogy vajon tényleg jól láttam, hogy ott volt!? Drukkolok neked! mindenképp írd majd meg, hogy mi történt!!
2008. nov. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi:)!Remélem úgy lesz! Megírom:)!
2008. nov. 2. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!