Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem értem a párom! Szeretnénk...

Nem értem a párom! Szeretnénk babát de ő 5percenként változtat a válaszon. Egyszer igen egyszer nem. Szerintetek mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Mindenünk megvan csak egy baba hiányzik :)

Ha lát másokat kisbabával az utcán akkor ő úgy érzi hogy de jó lenne, ha nekünk is lenne kisbabánk. Én ezt nem értem!

Nemrég együtt voltunk védekezés nélkül és akkor nem gondolt arra hogy nem szeretne kisbabát( közben kihúzta hogy ne bennem élvezzen el de kis idő múlva visszatette és folytattuk). Majd pár nappal később idegesít azzal hogy mikor fog megjönni és hogy mi lesz, ha nem jön meg, ha állapotos leszek. Miért mi lenne, lesz egy szép babánk :)


2010. jún. 19. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem még fél a felelősségtől, de már kezd vágyakozni a baba után. Az én férjem a második előtt viselkedett így, mert félt, h hogy bírjuk majd a 2 gyereket. Aztán egyszer nem védekeztünk, babás maradtam és ő a legboldogabb kispapa :)
2010. jún. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hasonló helyzetben vagyok én is.NEkünk is lehet hogy összejött.És mikor ezt közöltem Vele,egyszer azt mondja de jó,majd 2 év mulva csinálunk mellé egy másikat,egyszer meg azt,hogy hát Ő még nem nagyon szeretne.Nem lehet rajtuk kiigazodni.De nem is akarom idegesíteni ezzel,meg magamat sem.Ha lessz egy biztos pozitív teszt,akkor majd elkezdhetünk ezen tanakodni.De megértelek,mert nem érthető,hogy miért változik percről percre a vélemény.Talán szeretné is,meg kicsit meg is ijed attól,hogy Apa lehet.

2010. jún. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Ha kiderül hogy pozitív lesz akkor kíváncsi leszek hogy mit fog mondani. De addig van még 2 két a nem vártig.
2010. jún. 19. 14:03
 4/8 A kérdező kommentje:
2hét akart lenni :)
2010. jún. 19. 14:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor sok sikert,és ne idegeskedjj ezen!Szurkolok!
2010. jún. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia.


Dettó ugyanez a helyzet nálunk is. Menzesz után együtt vagyunk rendesen, de középidőben meg folyton "megszakítást alkalmaz" utána pedig általában folytatjuk még. Én már rájöttem, és igazából ő is mondta, hogy nagyon szeretne babát, de fél, hogy mi lesz azután. Hát most én is csak reménykedem, hogy hátha így is összejön, mert bezzeg annak ő is nagyon örülne.

Nem lehet kiigazodni tényleg rajtuk :)


Drukkolok neked:)

2010. jún. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Amúgy tényleg nem lehet kiigazodni rajtuk szerintem ő is fél hogy mi lenne utána, de a remény hal meg utoljára

köszi a választ! mindenkinek jó babavárást! :)

2010. jún. 19. 19:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nálunk is ez a helyzet. Ami nálunk a legaggasztóbb, hogy mi lesz velünk anyagilag, ha elmegyek egyszer szülni, egyébként nálunk is csak babó kellene.
2010. jún. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!