Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen folyásnak kéne lenni...

Milyen folyásnak kéne lenni menszi előtt 2 nappal? Nekem olyan krémes, fehér de kevés! Lehetek babás? A melleim nagyon fájnak!

Figyelt kérdés
2008. nov. 1. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem amikor babás lettem fehér krémes folyásom volt mensi előtt.Ebből sejtettem hogy terhes vagyok. Viszont nekem elég sok volt. De ez mindenkinél más.tesztelj 2 nap múlva. Drukkolok!
2008. nov. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én sokmindent és sokfélét olvastam már erről, hogy kinek milyen és azt tapasztaltam, hogy mindenkinek más. Nekem pl meglepő módon tojásfehérje volt mensi nem várt napjai előtt, nem is jött meg. Szerintem ez a legkevésbé jellemző terhességi tünet. A mellfájdalom már annál inkább!
2008. nov. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ketteske ***** válasza:
100%

Nekem is krémes folyásom volt, viszont a melleim egyáltalán nem fájtak.

6 hós kismami

2008. nov. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nekem nem volt semmiféle folyásom és terhes vagyok :) Nem kell minden terhességi tünetet produkálnod!

Drukkolok :)

2008. nov. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!