Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Voltunk spermavizsgálaton,...

Voltunk spermavizsgálaton, azt mondták semmi sem volt a párom leadott anyagában, semmi életképes, semmi élő sperma nem volt benne! Most akkor nem is fog sikerülni?

Figyelt kérdés
Egyáltalán semmi!!! Volt már vkinek hasonló helyzetje? Lehet ezen segiteni? Ezt lehet kezelni?
2008. nov. 1. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én a saját tapasztalatunkat írom le.Párommal 2 éve próbálkozunk.sajna eddig nem volt babó...de!párom spermaszáma 5 millió,fele életképtelen volt.megtaláltam a neten a maca vibét/bioboltban kapható/,szedjük is indketten,hozzá még c,e,vitamint,neki pedig líciumot ajánlottak.egy hete szedte, amikor újabb vizsg. során 62 milliós spermaszámot produkált.Mostmár csak a megfelelő napokat kell eltalálni és sztem minden oké lesz.Szóval ne adjátok fel, menjetek bioboltba és kérjétek ezeket a gyógynövényeket.Én még iszom a palást-cickafark teákat is.Remélem segíthettem.L
2008. nov. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én férjemnek is azt mondták hogy alig van életképes spermája , így nem lehetséges spontán teherbeesés. Írtak neki Clostylbegitet és e-vitamint. Semmi változás nem volt! Kértünk időpontot a lombikközpontba, de előtte 1 héttewl kiderült hogy terhes vagyok!!! És spontán! Most már az 5-ik hónapban vagyunk!

Tehát nem szabad feladni! Az orvosok is tévedhetnek. És igenis hinni kell a csodákban , mert igenis vannak!


Sok sikert nektek!

2008. nov. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia 2.válaszoló! akkor nálatok a closti segitett a párodnak? És még miket szedett, evett?
2008. nov. 2. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!