Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Én úgy gondolom, hogy kedd...

Én úgy gondolom, hogy kedd körül kellett volna megjönnie(a peteérésem 15.-én volt a ciklusaim 30-33 naposak), a ciklus.hu viszont mára jelölte be. Az alábbi a menzesz előszele?

Figyelt kérdés

Nem jött még meg, de igazából a has- és derékfájáson kívül nincs tünetem. A folyásom átlátszó tojásfehérjés, a mellfeszülés elmúlt. Vettem tesztet, úgy gondolom, ha reggel nem jön meg, tesztelek.

Ez inkább mensi előtti állapot, mint terhesség (sajnos!!!), igaz?


2008. okt. 31. 20:05
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Szia Tegnapi Szurkoló!

Hát szívből gratulálok!!!!! Remélem, következő hónapban követlek én is!

Vigyázz megatokra, sok boldogságot!

2008. nov. 1. 08:32
 12/12 anonim ***** válasza:
szia nekem már van két fiam az egyik 13 a másik 6 éves de szeretnénk még egy babót de azóta nem akar összejönni te még nagyon az elején vagy biztosan sikerül ne add fel majd ha gondolod írj privire puszi E.
2008. nov. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!