Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 19-re nem várom! Május 31 és...

19-re nem várom! Május 31 és júni 5 közöttre irták a termékenységet! 9-10-e körül rózsaszines folyásom volt! A melleim nagyon fájnak de hol kemények hol nem! Szúrkál az alhasam de csak bal oldalt! Reménykedhetek a babában?

Figyelt kérdés
2010. jún. 16. 21:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia, nm tudok neked igent vagy nemet mondani. Csak azert tevedtem erre, mert en is hasonlo cipoben jarok. Ma vagyok a ciklusom 33. Napjan... Amugy 28-29 napos. Tuneteim ugyan ezek! Tegnapi tesztem negativ lett. Ugyhogy most varok...


Sok sikert neked!

2010. jún. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
mizu veletek csajok?tünetek?sztem lehet terhesség is tünetek alapján de sztem 19 én ha nem jön meg tesztelj akkor már ki kell hogy mutassa egy 10 es érzékenységű
2010. jún. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 19-re nem várom. Ovu után volt egyszer egy kis rózsaszínes valami nekem is. A hasam fájdogál, meg a melleim is érzékenyek, tegnap egész nap hányingerem is volt-bár szerintem ez még korai... Az első terhességemnél csak a 6. hét körül kezdődtek a hányingeres napok. Mindenesetre pár nap és remélhetőleg kiderül. A hőm sajna ma reggelre alacsonyabb lett, úgyhogy nem élem bele magam egyenlőre semmibe. Ez az első próbálkozós hónap... ha nem volt sikeres, akkor jövő hónapban folyt.köv....:)

2010. jún. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Hát remélem mindenkinek sikerül!

Nem tudom nekem mindig olyan megjönni szokott érzésem lenni szokott mármint itt nem a hasfájást érzem meg ilyeneket hanem akkor olyan lehangolt vagyok!Az előbb is felkeltem olyan érzésem volt mintha megjött volna de semmi!Remélem ezután sem lesz semmi és nektek sem!Szoritok nagyon hogy összejöjjön!Tegnap beszéltem egy orvossal és hagy ne mondjam!Irtam neki hogy ezek a tünetek lehetnek e beágyazódási tünetek és azt mondta hogy azokat nem lehet érezni ez csak ilyen lelki ráhatás!

Jajj és még egy kérdés a melletek és a hasatok nem forró?

Mert nekem nagyon

2010. jún. 17. 08:58
 5/14 anonim ***** válasza:
8.07-es vagyok. Nekem nem a hasam forró, hanem olyan "hidegrázás" szerűm van, mintha hőemelkedésem lenne...pedig nincs, mert megmértem.
2010. jún. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Olyan is szokott lenni hogy úgy elkap a meleg hogy azt veszem észre hogy mindjárt elájulok de van hogy nagyon fázok!Éjszaka is 26-27 fok volt a lakásban de felébredtem mert úgy fáztam és hoztam mégegy takarót
2010. jún. 17. 09:29
 7/14 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a cipőben járok (mármint nekem nincsenek tüneteim, csak várnám a pozitív tesztet)

Drukkolok nektek!!

2010. jún. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

első vagyok... én elkezdtem barnázni ma vagyok a 34.napomon :(


sok sikert nektek!

2010. jún. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Szia!

Ez még nem jelent semmit én októberben lettem terhes novemberben 2 napig barnáztam nagyon sötét barna volt és mégsem lett a babának semmi baja!De sajnos nem tarthattam meg!Azért még mindig drukkolok neked

2010. jún. 17. 17:08
 10/14 anonim ***** válasza:

hát, sajnos nem jött össze. ez már átváltott sötét vörösbe..


szurkolok nektek!


de azért megkérdezhetem, hogy akkor miért nem tartottad meg a babádat, ha most fél év elteltével mégis szeretnél?

2010. jún. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!