Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A vaterás ONE STEP terhességi...

A vaterás ONE STEP terhességi teszt milyen érzékenységű? Hány napos terhességet mutat ki?

Figyelt kérdés
10mIU/ml érzékenységű, ez beágyazódás után 3nappal már mutat valamit? Vagyis kb a 11. napon?
2010. jún. 16. 18:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az a biztos, hogyha megvárod a kimaradt menstruáció legalább első napját. Akkor már valamennyi, még a 10-es tesztek is mutatnak valamit. Így elég kétséges, hogy pozitív lesz, akkor is, ha van baba a dologban.
2010. jún. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2010. jún. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kedves első, köszönöm Neked a választ! Tudom, hogy akkor lenne értelme tesztelni,nem is szoktam ész nélkül tesztelgetni. A 2év alatt mióta babát szeretnénk talán kétszer teszteltem, csak most volt az első inszeminációm és a meddőségibe 11.napon kell mennem tesztelni. Szerettem volna itthon elötte csinálni egy tesztet, hogy ne ott kelljen szembesülnöm vele, hogy nem sikerült. Ezért gondoltam megpróbálnám egy 10-es érzékenységűvel. A Kaáliban is 10-el csinálják. De köszönöm a válaszod.
2010. jún. 16. 18:40
 4/10 A kérdező kommentje:

Második!

Arról linkelj, hogy milyen érzékenységű, mert ez volt a kérdésem! A linkedből sajnos nem derül ki. Mert nem az volt a kérdésem, hogy mennyire megbizható, hanem az, hogy milyen érzékenységű! A belinkelt kérdések inkább arra adnak választ, hogy mennyire megbizható stb...de köszi

2010. jún. 16. 18:47
 5/10 anonim ***** válasza:

10es erzekenysegu es nekem a 11. dpo-n pozitiv lett. Reggel meg nagyon halvanyan, majd estere sotetebb (tehat ha terhes vagy nem csak a reggelibol mutatja ki)

Majd naprol-napra erosebb lett.

8h km

2010. jún. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm Neked is a választ! Akkor megpróbálom vele. Bár szerintem nem sikerült, mert teljesen azok a tüneteim, mint mensi elött.:(

gratulálok Neked a babához! :)

2010. jún. 16. 19:04
 7/10 anonim ***** válasza:
2010. jún. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked is. Ez a link már jobb, de az elötted válaszoló megadta a kérdésemre a választ,erre voltam kiváncsi. Köszi
2010. jún. 16. 19:43
 9/10 anonim ***** válasza:

Első lennék!


Remélem, sikerült! Szurkolok, hogy pozitív legyen a teszt! :)

2010. jún. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon kedves vagy!!! :)
2010. jún. 17. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!