Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy terhes...

Lehetséges, hogy terhes legyek, akkor is, ha ő nem élvezett belém?

Figyelt kérdés
Segítségért szeretnék fordulni. 18 éves vagyok, megkezdtem a nemi életem és időnként kételyek öveznek, mert aggodók a védekezés miatt A kedvesemmel óvszerrel védekezünk. Egyetlen egy alkalom fordult elő, amikor megszakításos módszerrel védekeztünk, de nem élvezett belém. Viszont azóta kellemetlenek az éjszakáim és álmodom, hogy terhes vagyok. Ma megyünk a planing familyre, hogy a legbiztonságosabb védekezési módszerekről beszélgessünk. Talán ez azért is jó, mert egy biztonságos módszer felszabadít a gátlásoktól. Többet nem játszunk a szerencsével, de mégis félek. Előre is köszönöm a válaszokat:)
2008. okt. 31. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Menj el orvoshoz, vagy vegyél egy tesztet.

És többet tényleg ne játssz ezzel. Nem éri meg.

2008. okt. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az előváladék is tartalmaz spermiumot, és attól is teherbe lehet esni.
2008. okt. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy terhes. Ha nem volt épp peteérésed akkor 99% hogy nem esel teherbe. De peteéréskor vigyázatok jobban.

Csak azért álmodsz ilyeneket, mert nyugtalan vagy. mi már sokszor védekeztünk így. Tudom, hogy nem biztonságos, de még sosem lett baj belőle és stabil kapcsolatban is élek.

2008. okt. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy felelősségteljes fiatal védekezzen óvszerrel,tablettával meg a különböző lehetőségekkel,a megszakításosat pedig alkalmazzák azok, akiknek nem lenne "gond" a baba. Szerintem nem kellene játszani a tűzzel, mert lehet hogy 5* "nem történt semmi", a 6-ikra meg becsúszik a gigszer. Szerény véleményem ez, amúgy meg mindenki azt csinál, amit jónak lát.:)
2008. okt. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A tegnap elmentünk az orvoshoz, terhességi tesztet is végeztem és megbeszéltük a védekezési módszereket. :) Most már sokkal jobban érzem magam.
2008. nov. 1. 07:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!