Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A teherbeesést lehet befolyáso...

A teherbeesést lehet befolyásolni étkezéssel?

Figyelt kérdés
Arra gondolok , hogy mit ajánlatos illetve mit kell kerülni , hogy könnyebb legyen teherbe esni, vagy ez szerintetek egyáltalán nem befolyásolja ?
2008. okt. 31. 07:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Koffeint,és nikotint kerüld.legalàbbis csökkentsd.

Rengeteg gyümölcs,és zöldségféle,minden ami^vitamintol dus.

Egyél rendszeresen.

Reggelizz,ebédelj,és vacsoràzz,de a legjobb ha a napi 3 alaklmi evést betartod.

Amellett pedig fobtos hogy ne stresszelj,és ha van lehetöséged,mozogj többet(futàs,gyaloglàs,uszàs,sport...)

Befolyàsolja-e ?

Szerintem igen.

Valoszinü,hogy elegendö vitaminnak kell legyen a szervezetednek ahhoz,hogy ott meg is tudjon valami foganni.

De ez vàltozo minden nönél.

Az én példàmrol csak annyit,hogy eleinte csak napi egyszer ettem,persze a kàvé meg a cigi az ment könnyen,lusta voltam...........És ideges tipus.

Nem is lettem terhes .

Majd elköltöztem egy csalàdhoz,ahol különlegesen egészségesen éltek,megvàltozott az életmodom.

És elàrulom ezalatt az idö alatt estem teherbe,bàr mellette folsavat is szedtem,plussz c vitamint.

Üdv egy 23 hetes kismama

2008. okt. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ , próbálok egészségesebben élni , bár az alkohol és a cigi eddig sem volt , de rengeteg édességet ettem , kevés gyümölcsöt. Majd változtatok .
2008. okt. 31. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!