Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma reggelre nem várom. Ez...

Ma reggelre nem várom. Ez normális ilyenkor?

Figyelt kérdés

Ma reggel teszteltem. Halvány lett de jól látható 😍

Viszont görcsöl a hasam mintha meg akarna jönni. :/ Normális ez?

Nagyon szeretnénk már a babát 😊

Válaszokat köszönöm előre!

24/N


2018. máj. 20. 06:17
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Szia.igen nornális.nekem mindkét terhességemnél ez volt ,pomtosan olyan mintha meg akarna jönni.esetleg ha nagyon görcsöl akkor magneziumot szedj.Boldog babavárást :)
2018. máj. 20. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Abszolut. Kell is a gorcsolgetes. A legelejen tobbszor lesz aztan mar csak idonkent
2018. máj. 20. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2018. máj. 20. 07:11
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Gratulálok!!! Nagyon szépen látszik a második csík. *.* boldog babavárást. :*
2018. máj. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm 😍

Elmondhatatlanul boldog vagyok ❤️😊

2018. máj. 20. 07:18
 6/8 Miculi111 ***** válasza:
63%

Szia nem lesz semmi probléma nagyon szépen látszik az a második csík is! Ennyi meg kell meg lesz is! De nem fog megjönni! Ne streszelj rá!!!! Ha egy pici barna folt van akkor sem kell az el mullik 2.nap után de azért normális munka időben menj vizsgálatra és utána már ne gondolj semmi rosszra! Csoda szép csíkok vannak a teszten! Bárcsak nekem is igy lenne majd 7nap múlva 😊

De neked meg nagyon nagy Gratula!!!!!!!!!!! 👌👍👶😎

2018. máj. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
Gratulalok, nekem is igy nezett ki🙂
2018. máj. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja amugy nekem pont tegnap este volt fajdalom, huzodas. Elotte mar hetek ota semmi, csak a menstruacio kornyeken. Most van 10+ 6
2018. máj. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!