Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nagyon görcsölök a babára,...

Ha nagyon görcsölök a babára, akkor biztos nem jön össze?

Figyelt kérdés
2008. okt. 30. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Görcsösen akarni semmiképp nem túl jó, általában aki lazábban áll hozzá, hamarabb összejön. De tudom, ha már valaki nagyon szeretne babát (mint én voltam) nehezen tud lazán hozzáállni, de hogy a görcsöléstől biztosan nem jön össze ezt így kijelenteni nem lehet.

2008. okt. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tudom mondani, hogy nekünk az első baba csak úgy jöt, nem számítotunk rá, viszont a másoikat terveztük és nagyon is akartam. Júniusban próbálkoztunk először, júliusban megjöt, onnantól kezdve már én is szinte belembeszéltem magamba, nem telt úgy egy percem, hogy ne gondoltam volna rá.Annyira vágytam rá, hogy arra már a rágörcsölés enyhe kifejezés, egyfolytában ráfeledkeztem más kismamák pocijára és arra gondoltam, hogy remélem már nekem is van valaki a pocimban,este fürdésnél folyamatosan a hasamt simogattam és arra gondoltam, hogy remélem sikerült. Július 3-a volt a mensi első napja, de én már 24-én pozitívat teszteltem. És most már 19 hónapos az én kis manóm! Most viszont a 3. babit tervezzük és én megint ugyanúgy görcsölök a dolgon, mint akkor!
2008. okt. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!