Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akiknek mensi előtt mutatta...

Akiknek mensi előtt mutatta ki a teszt, hàny nappal a nem vàrt előtt tesztelt?

Figyelt kérdés
(Akiknem hamarabb volt peteèrès közèpidőnèl( Azok akik mensi előtt teszteltek pozit hàny nappal előtte teszteltek? Tudom, tudom kèsès utàn kell tesztelni. De engem èrdekel. (Nem oktatàst, èrtelmes vàlaszokat kèrek)
2018. máj. 17. 13:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem még 6nappal utána se mutatott pozit. Hanem ket hét múlva. Tudom nem ezt kerdezted, de ne keseredj el ha nem lesz elsore pozi
2018. máj. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1. babámnál 2 nappal előtte, másodiknál is de ott nem volt naprapontos a ciklusom (30-32 napos), 30. ciklusnapon teszteltem, 18. cn-on lehetett ovum igaz csak jelek alapján, így 32 naposra tippeltem azt a ciklust.


Amúgy elég halovány lett mindkét babámnál a második csík még akkor, de azért látható volt.

2018. máj. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31 napos ciklusom van, a 28. napon nagyon halványan már kimutatta.
2018. máj. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Teszt alapjàn előző mensim utàn 5 nappal volt pè-m. Együtt is voltunk akkor. 30 naposak a ciklusaim jövő vasàrnap kell megjönnie. eltelt a kèt hèt a napokban. Szerintetek a tesztnek ki kellene mutatnia? Vagy ígyis hogy ennyiv hamarabb volt pè-m akkor is mensikor mutatnà ki?
2018. máj. 17. 13:53
 5/10 anonim ***** válasza:
Az ovu ideje számít, ha azóta eltelt 2 hét, simán megpróbálhatod a tesztet.
2018. máj. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2 nappal a nem várt előtt egyértelműen pozitív lett a teszt. Hirtelen olyan érzésem lett, mintha felgyújtották volna a melleimet, és épp robbanni készülnének, ráadásul előtte zsinórban 3 napja arra ébredtem hajnalban, hogy ég a gyomrom. Előtte soha nem volt gyomorégésem.
2018. máj. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az ovu ideje számít. És ovu után ~14 nappal van a nemvárt napja. Ha hamarabb volt ovu, hamarabb is kell megjönnie!

Nekem nemvárt előtt 5 nappal lett halvány pozitív, tehát 9 nappal ovu után.

2018. máj. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
28 napos ciklusom van. Első babánál 29. napon mutatott borzasztóan halvány pozit, másodiknál 26. napon erős pozit. Mindkettőnél 14. napon volt peteérés.
2018. máj. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ovu utáni 11. napon a lányomat, a mostani terhességemet ovu utáni 9. napon, szóval nekem elég korán.
2018. máj. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
28 napos ciklusaim vannak, középidős ovulációval. A predictor early teszt mindkét terhességemet 5 nappal az esedékes menzesz előtt kimutatta, halványan ugyan, de jól láthatóan.
2018. máj. 18. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!