Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Félidőnél vagyok, a hőm 36,8,...

Félidőnél vagyok, a hőm 36,8, eddig 36,3-36,5 volt a mesikor és utána is, ma reggelre emelkedett meg. Mitől lehet? Mikor lehetett a pé-m?

Figyelt kérdés
Nyúlos folyás, hasszurka sehol, csak erős mensis görcsök!15-én volt egy két napig tartó kis vérezgetésem, elég kevés nekem mindig, éjszaka nincs is.Közvetlenül mensi után tudtunk csak együtt lenni ( 17-én).Másnap volt nyúlos folyásom, de nagyon kevés. Múlt hónapban pé-kor csak 36,5-36,6 volt, most meg már emelkedik! Valaki tud segíteni? Ugye hülyeség abban eménykedni, hogy összejött közvetlen mensi után?
2008. okt. 30. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! A szakkönyvek szerint a peteérés az utolsó alacsony hőmérsékletű napon, tehát a hőmérsékleti görbe emelkedése előtti napon szokott bekövetkezni. Tehát ha megemelkedett a hőd akkor már volt peteérésed. A tojásfehérje szerű váladék megelőzi a peteérést.
2008. okt. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az én szervezetem akkor nem tudom, hogy hogyan működik, mert tojásfehérjeszerű váladékom az van 24-e óta, hőm 36,5 volt, ma 30-án még mindig tojásfehérjeszerű váladékom van és a hőm meg már 36,8. Mensihez hasonló görcseim ugyancsak 24 -e óta vannak. Ebben a 6 napban akkor bármelyik nap lehetett pé-m? Vagy lehet, hogy nem is volt?
2008. okt. 30. 16:44
 3/3 A kérdező kommentje:
És még annyi, ahogy most így számolgatok, hogy akkor 4 nappal pé előt már lehet ez a váladék? És amikor nyúlós aznap van a pé?
2008. okt. 30. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!