Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan kell használni az ovu...

Hogyan kell használni az ovu tesztet? Mennyivel korábban mutatja a pét? Csak aznap, vagy előbb is?

Figyelt kérdés

Azt írja, hogy nem jó reggeli első vizeletből. Ezért megcsináltam ma délben.

Számolás alapján ma vagy holnap lenne pém. Az ovu teszt azonban negatív lett.

Igazán nem értem. Ez azt jelenti, hogy bár rendszeres a mensim mégsem biztos, hogy van peteérésem?

Lassan kezdek belezavarodni. 3 hónapja kezdtük el a babaprojektet és szeretném kiismerni a termékeny napjaimat.


2008. okt. 30. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nem akarlak elszomorítani, de szerintem nem megbízhatóak ezek a tesztek. Mi a párommal három hónap sikertelen próbálkozás után vettünk ovutesztet. 5 db-os volt, sajnos már nem tudom mi volt a neve és 3000 Ft körül volt az ára. A megfelelő időben mindig minden nap csináltam délután. Minden nap negatívot mutatott. Nagyon elszomorottam, hogy eddig se sikerült és most se volt peteérésem, pedig szabályos 28 napos ciklusaim vannak. Szeptemberben már nem jött meg. Azóta 11 hetes terhes vagyok.

Szóval ne bízz bennük.

De sok szerencsét kívánok.

2008. okt. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Akkor sztem ugyanazt vehettem én is. Még elhasználom azeket, hátha mutat vmit. És persze együtt leszünk amilyen gyakran csak lehet.


Köszönöm a gyors választ.


Boldog babavárást kívánok!

2008. okt. 30. 13:41
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem is foglak elszomorítani!

Jók ezek nekem is az segített..figyelni kell és kész ..esti pisiből csináltam..a számolást ilyenkor el kell felejteni és nem azon aggódni, hogy nem stimmel valami...

Ha még nem poz akkor elég 2 naponta tesztelni. Nem törvényszeű, hogy pont félidőban legyen a pé, ezért is 5 db-osak a tesztek, mert kb elég hogy eltaláld a napot..tesztelj tovább és ha pozitív akkor pár napig rá kell gyúrni a témára!

Mi 5 napig és most 33 hetesek vagyunk!


Sok sikert!

2008. okt. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia ! Szerintem is jók ezek a tesztek! Föleg ahhoz, hogy megtudd mikor is van peteérés. Szóval egy 28 napos ciklusnál már a 11. napon el lehet kezdeni a tesztelést! Ez ciklustól függ, hogy mikor. S tesztelni csak a délutáni, s esti órákban érdemes, mert ekkorra termelödik elegendö LH Hormon, hogy kimutassa az ovulációt. Együtt lenni minden második nap érdemes. De különösen fontos az utolsó pozitiv napon, s a rákövetkezö negativon együtt lenni. Ha szeretnél még errö többet tudni, ajánlom a www.babatervezok.otthona.net -et

Sok sikert!!!!

2008. okt. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen tesztet vettél, de azt hallottam már valakinek a Gabriel-vel sosem sikerült pozitívat tesztelnie, pedig volt peteérése.

De dícsérik a Corax-ot, a Clearblue-t, és a teszkósat is!

Próbálkozz esetleg másikkal is!

És ha már csinálod, úgy érdemes, hogy reggelente pedig a hődet méred felkelés előtt, és a kettő összevetéséből csak kijön valami kézzel fogható... :-)

2008. okt. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!