Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől fáj a petefészkem?

Mitől fáj a petefészkem?

Figyelt kérdés
Babapojekten dolgozunk, a pé 8-9 napja lehetett. Akkor megszokott ez a fájdalom, de most mi lehet?
2008. okt. 30. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is ebben a cipőben járok, szóval remélem jönnek majd mindkettőnknek felhasználható válaszok! Én sem tudom eldönteni mi lehet ez. De olyan fura érzés.
2008. okt. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jó lenne, ha valaki mondana valami okosat.Fogalmam sincs, mitől lehet, de ma egész nap érzem.
2008. okt. 30. 13:55
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Amikor peteérés van, akkor lehetséges igen, hogy fáj ott! valahol, mert ugye nem tudhatod, hogy pontosan mi is fáj...talán rá egy-két napra is még így érezheted...de ha ez sokáig tart és rendszeres, akkor talán más lehet az oka. Ha menzesz után is(márha lesz :) )fáj akkor érdemes lenne elmenni az orvosodhoz. Bár szerintem amikor valaki babaprojektben van, akkor amúgy is érdemes kivizsgáltatnia magát, hogy minden rendben van-e. Ugyanis ha már terhes valaki, nem lehet gyógyítani gyógyszeresen semmivel. Szóval előszőr vizsgáltasd ki magad, mert a fájdalom jelezhet cisztát is!!!!

2008. okt. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!