Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítséget szeretnék. Pco-s...

Segítséget szeretnék. Pco-s vagyok első clostikúrán túl. Pco-s ciszta mutathat halvány második csíkot?

Figyelt kérdés
1 hete késik. (az előtt csak gyógyszerrel jött meg)14 napja 37.1-37.2 közt van a hőm. ma teszteltem. egy erős, és egy halvány csík jelent meg a pregimax teszten. azt hittem a halvány csíkot bebeszélem, de a férjemre rákérdeztem mit lát ugyanezt látta. mire gondoljak?remélni nem merek, mert a pco miatt nehéz a teherbeesés.egyfolytában megjön érzésem van. volt már valaki így?
2008. okt. 30. 12:04
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, na itt van ami miatt nem merek remélni. semmit nem szedek, se terhességmegtartót, se tüszőrepesztőt nem kaptam, tehát esélyem szinte semmi:-(de azért minden sorstársamnak sok sikert és szorítok mindannyiunknak!!!
2008. okt. 30. 17:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!