Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítséget szeretnék. Pco-s...

Segítséget szeretnék. Pco-s vagyok első clostikúrán túl. Pco-s ciszta mutathat halvány második csíkot?

Figyelt kérdés
1 hete késik. (az előtt csak gyógyszerrel jött meg)14 napja 37.1-37.2 közt van a hőm. ma teszteltem. egy erős, és egy halvány csík jelent meg a pregimax teszten. azt hittem a halvány csíkot bebeszélem, de a férjemre rákérdeztem mit lát ugyanezt látta. mire gondoljak?remélni nem merek, mert a pco miatt nehéz a teherbeesés.egyfolytában megjön érzésem van. volt már valaki így?
2008. okt. 30. 12:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát a halvány csík is csík. Van esély a babára! Csinálj tesztet holnap reggel is, akkor már elméletileg még erősebb csíknak kell lennie! Írj majd a fejleménykeről..szorítok az újabb 2 csíkhoz!!!!
2008. okt. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem mutat szerintem sikerült..nekem is ez volt, csak a második adag után!!

Ha holnap után erősebb a csík akkor terhesség, ha ugyanilyen, akkor a ciszta okozza .

2008. okt. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi a választ, megpróbálok várni, a hétvégét kivárom, bár nagyon nehéz, és megírom a fejleményeket!a baj, hogy félek a csalódástól. de semmi terhességre utaló tüneteim nincsennek:-(
2008. okt. 30. 12:13
 4/11 A kérdező kommentje:
második válaszoló, és neked végül mi lett az eredmény, mert ezért vagyok bizonytalan, egyenlőre nem gondolok semmire.
2008. okt. 30. 12:45
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Én is PCOs vagyok,és azt hittem, a pozitív teszt a minden. . Nos, két héttel ezelőtt lett egy erősen pozitív tesztem. Persze hatalmas volt a boldogság, bejelentettük a családnak, meg minden. . Rá egy hétre elkezdtem vérezni, irány a kórház. . Az ultrahangon nem volt semmi, a véremben nem volt már hcg. . :(Állítólag kémiai terhesség volt, vagyis megtermékenyülés volt, de beágyazódni talán csak 1-2 napig tudott, vagy még annyi ideig sem:(A Clostitól vékony lett a nykh. -m. . :(Szép lassan kiürült. . pedig szedtem Utrogestant. 37 volt a hőm,erős terhességi tüneteim voltak,az ovu mikroszkóp páfrányos volt.

Többé egy tesztnek sem hiszek!

Szorítok, hogy te ne járj így!

2008. okt. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Második válaszoló vagyok..nekem az lett, hogy terhes lettem, ma már a 33. héten vagyok túl..én is utrogestan kaptam a 13. hétig szedtem.Tényleg csinálj párnap múlva még egy tesztet, mert terhesség esetén emelkedik a hcg szint,de én úgy gondolom gratulálhatok!!

:))))

2008. okt. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Pco-s vagyok, mär mäsfel eve szeretnenk babyt, igy mindig remenykedem. Nos nekem cisztaim voltak, amikor nem repedt meg, es kesett is,teszteltem is, es mindig negativ volt, soha egy haloväny mäsodik csik. Ugyhogy en jot remelek a Te esetedben!!!!
2008. okt. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Mert ez bizony baba:) tuti nem a pco miatt van 2 csíkod! ebben az esetben minden pco-s pozitivakat tesztelne. Örülök Neked, remélem minden rendben lesz. És másoknak is tudsz reményt adni...
2008. okt. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A 3. válaszolóval kapcsolatban!!

Az, hogy a tesztekben nem akar többet hinni nem értem..végülis mutatta az eredményt..volt terhesség, beágyazódás is, csak sajnos átesett egy korai vetélésen, inkább a saját szervezetében nem lehet hnnie,de a teszt nem hülyeséget mutatott...

Neked is pozitív és az valószínű babát jelez..a lényeg, hogy vigyázz rá.

2008. okt. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A 3. válaszoló vagyok!Nagyjából arra akartam volna kilyukadni,hogy a pozitív teszt nem jelent automatikusan petezsákot s benne embriót a pocakban,sajnos!S ha erről nekem is lett volna fogalmam,talán nem ér akkora csalódás,mint amiben volt szerencsém.Természetesen nem ráijeszteni szeretnék a kérdezőre,kívánom neki a legjobbakat,s azt gondolom,hogy normális esetben a pozitív terhességi teszt mögött zavartalan lefolyású terhesség áll.Sajnos a Clostilbegyt azonban és a Pco tud meglepő dolgokat produkálni!Szóval még egyszer:sok szerencsét a továbbiakban!
2008. okt. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!