Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, de a teszt...

Lehetek terhes, de a teszt nem mutatja ki?

Figyelt kérdés
Okt.18-án nem jött meg. A derekam fáj, a bimbóm nagyon kemény, és néha has szúrka is van. Teszteltem, de neg.lett.
2008. okt. 30. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Okt.18. óta elég sok idő telt el. Szerintem menj el orvoshoz ,ő majd elküld laborba megnézi, hogy van e esetleg valamilyen gyulladásod, vagy fertőzésed. Esetleg elküld uh-ra is. Ő lehet, hogy tapintással már érezhet terhességre utaló jeleket.
2008. okt. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem
2008. okt. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tényleg nagyon sok idő telt el azóta, illett volna már a hcg szintnek megemelkedni, de hallottam olyanról akinek hetek múlva mutatott pozitívat a teszt. Nekem is csak több mint egy hét elteltével lett határozott pozitív addig csak én láttam a második csíkot. Érdemes orvoshoz menni mert ha mégis babát vársz akkor az alacsony hcg szint összefügghet az alacsony sárgatest hormon szinttel ami baj, mert a babák az első 12 hétben amíg a méhlepény nem alakul ki ebből a hormonból nyerik a táplálékot. Gyakori a vetélés az alacsony sárgatest hormon miatt. Erre gyógyszert kapsz, mint és nem lesz baj, ellenkező esetben korai vetélés lehet a vége. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy nálad ez a helyzet, csak minél előbb lásson orvos, hogy tudjon segíten ha szükséges. Sok sikert!
2008. okt. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!