Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen sokára mutatja ki a...

Milyen sokára mutatja ki a teszt, ha terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Inszeminációm volt 3 héttel ezelőtt, 9.én. Rá 2 hétre kellett tesztet csinálnom, ami negatív lett. Volt egy pötty barnám. A tesztjeim később se lettek pozitívak, de még nem jött meg. Mellfeszülés, kemény haspuffadás, néha megszédülés, néha olyan méhgörcs, hogy rohanok csekkolni, hogy biztos megjött, de semmi. Lehetséges az, hogy nem mutatja ki a teszt, hogy terhes vagyok? Volt itt olyan, közületek, akinek nem mutatta ki a teszt a terhességét?
2011. okt. 1. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
A mensi kimaradása után 5-6 nappal biztos eredményt kapsz. Érdekes, mert nem jött meg, illetve terhes tüneteid vannak. Szerintem reggeli pisiből gyógyszertári gabriellel tesztelj.
2011. okt. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem sem mutatta ki,pedig már 2 hete késett.És én is így éreztem,hogy meg fog jönni.16 hós baba anyukája.
2011. okt. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, holnap megyek orvoshoz, és ha igaz, már látnia kell, ha van ott valaki. Csak annyira félek, hogy mégis azt mondja, hogy nem. De mi más miatt nem jönne meg? Hőemelkedésem is van, és reggelente ilyen gombóc érzés a torkomban. A második válaszolótól kérdezném, hogy akkor mikor mutatta ki, és végül is hogy derült ki a terhességed? Bár velem is így lenne!
2011. okt. 2. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!