Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hétfőn jó lenne ha nem jönne...

Hétfőn jó lenne ha nem jönne meg! Kicsit feszül a mellem, fehér folyásnak soknak kéne lennie, ha babás lettem? Milyen tünetek lehetnének még?

Figyelt kérdés
2008. okt. 29. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Pici hasszurkád nincs?Tudod hasonló ahhoz,mintha meg akarna jönni,de mégis másabb.
2008. okt. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ,volt hasszurkálásom,egyszer-kétszer. Megjön érzésem inkább csak reggelente van! Vagy már csak beképzelem??
2008. okt. 29. 20:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kell hogy minden tüneted legyen. Sőt, mindenkinek mások!

Én mikor babás lettem a menzi kimaradása előtt azt éreztem hogy állva el tudnék aludni, néha megszédültem és kb 4 nappal előtte iszonyatosan elkezdtek fájni a melleim. Folyásom meg nem volt és ez is fura volt! Van akinek fehér krémes, van akinek nincs(pl nekem) és van akinek normális! Ha nem jön meg akkor tesztelj! Kívánom hogy baba legyen!!!


Ja, aznap amikor nem vártam akkor volt megjön érzésem és rohangáltam a wc-re hogy na most...!

2008. okt. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Édesanyám már 6 hós terhes volt velem, még mindig rendszeres menstruációja volt.

Úgy tudta meg, hogy terhes, hogy karácsonytájt megmozdultam.

Nekem (2 baba) volt folyásom, és én is úgy éreztem hogy megjön, ingerlékeny voltam, és hányós, 4-5 hetes terhesen már émelyegtem, hánytam.

Mind a 2-nél rögtön tudtam, hogy terhes vagyok.

De ne görcsölj rá, hogy legyen, mert saját magad hergeled, és úgy elvetélhetsz, hogy azt sem tudod, hogy terhes voltál.Egyszercsak megjön.

Nem szabad nagyon akarni, mert annál nehezebb.


Kitarást.

2008. okt. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!