Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen legyen a hőmérsékletem?

Milyen legyen a hőmérsékletem?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék alul műveltnek tűnni, de valaki leírná nekem, hogy mi jelentősége van ennek? Ezt a teherbeesés előtt vagyis annak érdekében kellene figyelni? És ha már érzem a terhesség tüneteit(persze semmi nem biztos még) akkoris figyelnem kellene? A párommal számoltunk és úgy próbálkoztunk. Mostmár egy ideje mensi jeleim vannak, de még nem kéne, hogy megjöjjön+szédelgés, fehérfolyás...stb. Ilyenkor figyelni kell a hőmet?
2008. okt. 29. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Mi is pé körül voltunk együtt, én csak 4 napja mérem, bár a ciklus elejétől kellene.A pé után a hő felmegy, 37 fok körül van, persze ez egyénfüggő. A mensi köül hirtelen több tizedet csökken, ha baba van, fennmarad.Sok sikert!
2008. okt. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A hődet rendszeresen kell mérni mindig ugyanabban az időben, negyed óra eltérés is mutat már óriási eltérést. Ez arra jó hogy ha megemelkedik a hőmérsékleted és fenn is marad, akkor tudsz belőle következtetni hogy volt peteérésed. Innentől kell számolnod 14 napot akkora kell megjönnie. Remélem tudtam segíteni, mert nekem nagyon bevált, pedig én nem hittem benne. Azóta tudom mikor volt peteérésem és sajna pont lecsúsztunk róla, és rá 14 napra tényleg megjött. A ciklus.hu-t tudom ajánlani nagyon jól lehet vezetni! Ha van kérdésed szívesen segítek
2008. okt. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az infókat! :) Próbálkozom!
2008. okt. 30. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!