Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A reggeli hőm 36.8 volt mensi...

A reggeli hőm 36.8 volt mensi előtt 4 nappal. Akkor biztos, hogy nem lettem babás?

Figyelt kérdés
2008. okt. 29. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez szerintem egyénenként változó, nekem a múlt hónapban 36-9volt még a mensi előtti nap is és megjött. :( De valaki nekem akor azt írta, hogy ő 36,8-al babás volt. Tehát nálad is lehet kétesélyes a dolog!
2008. okt. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetnél? Nem értem a kérdésed. Ha arra gondolsz, hogy csak 36.8 és nem mondjuk 37, akkor teljesen tévúton jársz. Nem kell 37 felé menni a hődnek! Akinek az alaphője eleve alacsonyabb, nehezen fog 37-ig elmenni. A lényeg, hogy az alaphődhöz mérten legalább 2-3 napig 3-5 tized fokkal magasabb értéket mérj, akkor volt valószínűleg pé-d.


Nekem 36.2-36.3 volt az alap, a pé után 36.7, és csak a beágyazódás környékén lett nagyon lassan, fokozatosan 36.9-37


Vagyis én 36.7-tel mensi előtt 4 nappal babás voltam ( vagyok :-)

2008. okt. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2008. okt. 29. 20:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem! Ha az alaphőd kisebb mint most akkor nagyon is jó! De hallottunk már olyat hogy a hő sokaknak nem vált be! Ha nem esik le és nem jön meg, akkor elég nagy a valószínűsége hogy babás vagy. Kívánom hogy így legyen! Ha nem jön meg tesztelj!!!
2008. okt. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szioka! Ugye nem jött meg? Teszteltél? Van baba???Írj!!!
2008. nov. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos megjött! Még arra sem volt időm,hogy teszteljek,olyan pontos! Majd legközelebb.
2008. nov. 9. 19:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Írtam a saját kérdésemhez is neked, de nekem is megjöt ma. :(((((((((((((((
2008. nov. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!