Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nem feszul a mellem, az...

Ha nem feszul a mellem, az gond, vagy ez mindenkinel mas?

Figyelt kérdés
Faradt vagyok, faj a hasam alja, neha emelygek, par napig nem volt etvagyam most mar ugy erzem ehesebb vagyok az atlagosnal.
2007. nov. 29. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem törvényszerű! A nővéremnek is a mellfeszülés nem volt meg ezért azt hitte nem terhes...és az volt!Sokkal később kezdett el fájni a melle!De ez nem gond!Drukkolok!
2007. nov. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
nekem az egyetlen tunetem h faradt vagyok es valahanyszor elalszom meg almodom is valamit.semmim nem faj nem emelygek stb.....es epp ezert nem is gondoltam en se terhessegre.tegnapi uh-n meg kiderult h 10 hetes.
2007. nov. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyéni, de előbb vagy utóbb felkészül a mell a tejtermelésre és a szoptatásra. Nem tudom, hány hetes terhes vagy és mekkorák a méreteid, de ne aggódj, biztos rendben vagy.
2007. nov. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!