Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet egy jel az is ha többet...

Lehet egy jel az is ha többet kívánom a cigit?

Figyelt kérdés
Nos az a helyzet, hogy én nem vagyok nagy dohányos. Ha szórakozni megyünk ott elszoktam szívni néhány cigit. Ha ideges vagyok akkor is. De mostánában (kb két napja) észrevettem, hogy fél óránkét gyújtanék rá. Mellette napközben van egy kis émelygés, hány inger és étvágytalanság az egyre erősebb. Szurkál a hasam és picit fájnak a melleim. Utalhat e terheségre? Mert hét héttel ezelőtt nem védekeztünk a párommal. Holnapra esedékes a mensim.
2008. okt. 29. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Tesztelj!És cigi helyett inkább egyél gumimacit,csokit!
2008. okt. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az lesz, ha bejön a gyanúm.

Köszike a gyors választ.

2008. okt. 29. 18:28
 3/3 anonim ***** válasza:
szia. nálam a kávéval volt igy.Sose kávéztam.És ez lett gyanús hogy egymás után ittam volna a kávékat.De ha babás vagy tedd le a cigit. szoritok hogy babás legyél
2008. okt. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!