Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akkor is többet kell ennem a...

Akkor is többet kell ennem a fogyáshoz, ha nem kívánom az ételt?

Figyelt kérdés
Ugye nyár van, hőség, és a vizen kívül más alig megy le a torkomon. Ma is csak kétszer ettem, reggelire egy szelet kalácsot kávéval, most ebédre egy házi készítésű hot dogot. Ez túl kevés, nem?
2011. júl. 17. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
igen, ez kevés
2011. júl. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 bix ***** válasza:
ha intenzíven mozogsz hidd el a vakolatot leennéd a falról, csak valaki sózza meg.
2011. júl. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Napi háromnegyed órát mozgok, és alig vagyok éhes. Napi kétszer leszek az, akkor is keveset eszem, és teljesen elmúlik az éhség.
2011. júl. 17. 22:09
 4/6 bix ***** válasza:
mit és milyen intenzitáson?
2011. júl. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"Napi háromnegyed órát mozgok, és alig vagyok éhes. Napi kétszer leszek az, akkor is keveset eszem, és teljesen elmúlik az éhség." ez esetben nem ártana megnézetned az orvosoddal magadat
2011. júl. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Béres Alexandra - Súlykontroll Balance-ra tornázok :D És nem lehet az, hogy csak a meleg miatt nem kívánok semmit?
2011. júl. 17. 22:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!