Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az orvosom clostilbegyt irt...

Az orvosom clostilbegyt irt fel napi 3x1-et 5 napon keresztül. Ma kiváltottam a gyógyszert és a tájékoztatójában az áll, hogy napi egy szemet kell bevenni.Nem lesz sok a gyógyszerből 1 napra?

Figyelt kérdés
2008. okt. 29. 16:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia!Köszi a választ!


semmi mást?és hány petéd ért meg tőle?nekem napi 2 szemtől 1 petém ért csak és 20mm es volt nemtudom miért akar tömni a dokim ezzel ha 2 is segitett!

2009. febr. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Szia! A hőhullám mellé társult még az ingerlékenység. Két hónapig szedtem a gyógyszert, 1 petém érett meg ami 23 mm-es volt, viszont a méhnyálkahártyám csak 6 mm. Ezt a második hónapban nézték UH-gal, az első hónapban nem is nézték.

Ezért a doki azt javasolta, hogy ne szedjem tovább.

Nem is értettem miért kellett szednem, nekem ugyanis volt több terhességem /tehát teherbe tudtam esni/ csak sajnos mind vetéléssel végzödött. Ha sikerül a terhesség azonnal hivni kell a dokim és utrogestant ir fel.

Remélem tudtam segiteni.

2009. febr. 25. 07:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!