Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az orvosom clostilbegyt irt...

Az orvosom clostilbegyt irt fel napi 3x1-et 5 napon keresztül. Ma kiváltottam a gyógyszert és a tájékoztatójában az áll, hogy napi egy szemet kell bevenni.Nem lesz sok a gyógyszerből 1 napra?

Figyelt kérdés
2008. okt. 29. 16:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is Clostit szedek, 3.hónapja, a dózist mindig a nőgyógyász határozza meg,de annak alapján,hogy előtte kivizsgáltat. Nálad ez nem történt meg? Én napi egyet kell, hogy szedjek a ciklus második napjától az ötödikig, utána 12.napon uh, majd 19.napon vérvétel és progeszteron szint ellenőrzés. De mielőtt a gyógyszert kaptam,előtte elküldtek belgyógyászhoz,endokrinológushoz,nemi hormonokat néztek, és miután meglettek az eredmények, azt követően írta fel a dokim a Clostit. A Clositval vigyázni kell,hisz petefészek cystát okozhat,ha túlstimulálnak! Viszont ha megelőzte a gyógyszer felírást kivizsgálás,akkor biztos az eredmények alapján döntött a therápia mellett az orvosod. Sok sikert, üdv. Eszter
2008. okt. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szia! Voltam kivizsgáláson, a progeszteron szintem nagyon alacsony lett. Ha sikerül teherbe esnem akkor utrogestant fog adni. Hogy minél előbb teherbe essek azért irt fel clostilt.
2008. okt. 29. 17:29
 3/12 A kérdező kommentje:
A 3.napon kell elkezdeni szedni a 7. napig.
2008. okt. 29. 17:34
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Akkor nyugodtan szedd a dokid által elrendelt módon. Nekem már az egytől a 9.napon két gyönyörű tüszőm lett,és tüszőrepesztő szuri nélkül a 19.napon 36 feletti progeszteronom volt,ami nagyon jónak számít! Nekem mondjuk semmi mellékhatás nem is jelentkezett,igaz a méhnyálkahártyát kissé elvékonyította,de reménykedem,hogy ebben a hónapban talán már összejön a baba! Neked is sok sikert és kitartást! Eszter
2008. okt. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Neked is kivánok mielőbb egy pozitiv tesztet!!!!
2008. okt. 29. 17:50
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A betegtájékoztató egy gyártói irányadás..nem kell rajta gondolkodni..én is így szedtem..,ráadásul nem biztos, hogy a napi 1 szem a te problémádra vonatkozik, ugyanis férfiak is szokták szedni,meg egyéb betegségekre, de a te adagodat a te véreredményed alapján a te orvosod neked írja elő..a gyártó csak általánosít!!!

Ha rosszul vagy tőle, akkor hívd fel a dokid, mert én sokat elájultam, és utána hüvelybe kellett felhelyezni, úgy már nem volt mellékhatás sem.

2008. okt. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
szia irj mitörtént veled:)
2009. febr. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az történt, hogy a closty megvékonyitotta a méhnyálkahártyámat, ezért a doki azt javasolta, hogy ne szedjem tovább.
2009. febr. 17. 07:58
 9/12 anonim ***** válasza:

szia!


és volt e 3 clostinál mellékhatás?nekem is 3 mat kell szedni csak az a gond félek a mellékhatásátol

2009. febr. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szia! Hőhullámokat okozott.
2009. febr. 19. 08:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!