Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérésem lenne? Ma van a...

Peteérésem lenne? Ma van a harmadik nap amikor fájdogál a hasam alja olyan mensi szerüen de nem az mert még van kb 8 nap és néha annyira fáj hogy leülni is alig birok . Mi lehet ez? De ez megy már a 3. honapja kb.

Figyelt kérdés
2008. okt. 29. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet peteérés, hajrá!
2008. okt. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia ! Ha rendszeresen jön a menstruációd, s tényleg 8 nappal vagy elötte, akkor ez már nem a peteérés. Lehet beágyazódás is! De hogy ha már 3 hónapja így van, akkor én inkább mégis PMS-re gondolnék. Föleg, ha ezek a fájások a mensiig naponta elöfordulnak!
2008. okt. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem egyfolytába van a fájdalom 3 honapja ,hanem minden honapban van 3-4 nap amikor ezt érzem.
2008. okt. 29. 15:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha így van, akkor ez a peteérés jele. Én a lábamat se bírom megemelni ülő helyzetben olyankor, mert úgy érzem, kiszakad a hasam alja, úgy nyom meg nyilall.
2008. okt. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem az elsö két -három nap enyhe ,aztán a következö nap meg annyira fáj hogy menni is alig birok.
2008. okt. 29. 15:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is így van. Azért az "akció" még ment, mert ahhoz nem kellett lábemelgetést csinálni. És íme, van egy 3 éves meg egy 38 hetes pocaklakó kislányom. :) Mindkettőjüket tudom, mikor fogantak. :) A jó fájós napon tudtunk csak együtt lenni. :)
2008. okt. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!