Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy már a következö...

Lehet hogy már a következö petesejt volt megtermékenyitve ha 2-3nap kéne a mensimnek hogy megjöjjön?

Figyelt kérdés

ha 2-3 napon belül meg kéne jönnie a mensimnek és most volt am együt barátommal és esetleg elöfordulhat hogy kijött a sperma a végén (de nem biztos) akkor ha megjönne a mensim akkor biztos lehetek benne hoyg nem vagyok terhes?

vagy már a kövi petesejtet termékenyitette meg? segitsetek kérlek...sürgös..mert különben 72órás tabit kéne bevennem de nincs nőgyógyászom akkor azt ki irhatja fel most azonnal még a mai nap folyamán?


2008. okt. 29. 12:07
 1/9 anonim ***** válasza:
54%

Őszintén, mennyit tudsz Te a megtermékenyítésről?

Nagyon gyorsan kaparj elő valami könyvet a témáról, vagy nézz utána neten.

2008. okt. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
válaszolj kérlek ne offolj!!!:(
2008. okt. 29. 12:11
 3/9 anonim ***** válasza:
61%

mi folyt ki, honnan? minek a végén?

És menj el nőgyógyászhoz, úgyis neki kell felírnia, ha akell. Majd ő elmagyarázza, hogy mitől és hogyan lesz a gyerek akkor...

2008. okt. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem nem, azt értem én..a guminak a végén,mert lehet hogy csöppet felcsúszott. de nem lehetett megállapitani. az a baj hogy a nőgyógyászhoz idöpont kell és azt meg nem akpok mára..:( háziorvos nem irhatja fel?
2008. okt. 29. 12:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Sztk-ba nem tudsz elmenni holnap reggel? Ott is foglalkoznak veled. Ugyanúgy felír gyógyszert. Én is mindig sztk-s rendelésre megyek, ha van valami gond vagy csak szűrésre megyek. Ha ma voltatok együtt ,akkor még reggel elég, ha eljutsz orvoshoz.De nagyon kicsi az esély arra, hogy teherbeess. Viszont tényleg olvasgass egy kicsit...az sose árt, csak a saját szervezetesről van szó . Sok sikert a dokinál!!!
2008. okt. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha megjön a mensid, még akkor is lehetsz terhes, mert aki mensi előtt néhány nappal esik teherbe, annak általában lesz némi vérzés, bár nem olyan, hanem kevesebb, mint egyébként!

Úgyhogy ha tényleg biztosra akarsz menni, akkor menj el sztk-ba 72 órásért!

Hiába kevesebb az esély a teherbeesésre mensi előtt néhány nappal, hallottunk már ellenpéldát, sőt, én magam is az vagyok (anyu elmondása szerint).

2008. okt. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
most beszéltem anyuval. elküldött terhességi teszért és azt mondta hoyg ha megjön a mensim akkor bizti h nem vok terhes. és azt is mondta hogy ne vegyek 72órás tabit amig nem muszáj mert egész életre valo károm válhat belöle
2008. okt. 29. 15:32
 8/9 anonim ***** válasza:

Hááát... ezzel nem feltételnül értek egyet.

A teszt mindenképpen csak mensi kimaradása után fogja kimutatni az igazat, előtte hiába is tesztelsz!

És akkor meg már a72 órás tabihoz késő lesz!

Igaz, hogy nagy hormonadag az a 72 órás, na de életre szóló kára még senkinek nem származott belőle. Lehet, hogy legrosszabb esetben bekavar a következő két ciklusodban, vagyis nem fog pontosan megjönni..., egyéb nem történhet.

Ha baba van, akkor a szex utáni 14. napon érdemes először tesztelni, reggeli első pisiből. Előbb nem mutat semmit! Az, hogy azt írják rá, hogy 3 napos terhességet kimutat, a szó szorso éretlmében nem igaz. Vagyis a beágyazódsától számított 3.napon mutatja ki! A beágyazódás pedig a szex után 7-10 nappal van, tehát az aktus utáni 14. napon már tesztelhetsz!

De drukkolok, hogy megjöjjön normálisan!

(előző válaszoló)

2008. okt. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát igen, az a teszt tuti, hogy negatív lesz.VAlóban leghamarabb 14 nap ,de még akkor van akinek csak később mutat pozitívat.A 72 órás tablettától nem lesz maradandó károsodásod, csak max. egy kicsit bezavar a hormonháztartásodba, ahogy az előttem szóló is elmondta.
2008. okt. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!