Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szombaton lesz 2hete, hogy...

Szombaton lesz 2hete, hogy nem jött meg. Csináltam tesztet hétfőn, de nagyon halvány volt a 2. vonal (lehet gyárilag olyan?)Terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Fáj a derekam, sokat járok pisilni, de nem vagyok felfázva. Hol az oldalamba szúr bele a fájdalom, hol a hasam aljára. Mi lehet velem?
2008. okt. 29. 09:18
 1/8 A kérdező kommentje:
Pénteken tudna foga a doki, szerintetek menjek el?
2008. okt. 29. 09:23
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha 2hete késik,elötte rendszeres volt mindég,akkor lehet terhesség,simán!2 hét után már dokihoz is kellene menni!Sok sikert!
2008. okt. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A halvány csík is csík!Nem hiszem, hogy gyárilag van benne a második csík! Tervezett baba? Két hét az már sok...menj el a dokihoz mindeképpen. Majd ő megnyugtat megmondja, ha van baba, meg azt is ha nincs. Így mindenképp megnyugodsz!
2008. okt. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha 2 hete késik nem sokat fog látni a doki.Esetleg tapintással megmondja,hogy nagyobb-e a méhed.De ha nagyobb ez sem jelent még semmit.Az uh a 2.mensi kimaradásakor mutat többet.
2008. okt. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hogy mi lehet veled? Terhes vagy! hét késés és egy pozitív teszt meg a tünetek mind erre utalnak! A tesztek általában nem tévednek pozitív irányba! Anno nekem is nagyon halvány volt a második csík alig lehetett kivenni és most 34 hetes terhes vagyok! Dokihoz mindenképpen menj el pénteken! Ha tervezett baba akkor gratulálok! Ha meg nem szeretnéd megtartani akkor mindenképpen minél hamarabb keress fel egy orvost nehogy kifuss az időből! Minden jót!
2008. okt. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Utolsó válaszoló!Ez még nem biztos hogy terhesség!Én nyolc hétig teszteltem pozitívat,és csak egy ciszta volt.
2008. okt. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt is oda íratm, hogy a teszt ritkán téved pozitív irányba! De éppen azért írtam azt is hogy menjen el mindenképpen dokihoz! Tudom nagyon jól, hogy valakinek sajnos csak azért pozitív mert ciszta van!
2008. okt. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2008. okt. 29. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!